Praca

Pracownik pieczarkarni- teamleader
Nazwa Firmy Champignoncultuur Kampsteeg BV
Sektor Paddenstoelen/champignons
Województwo Limburg
Lokalizacja Melderslo
Rodzaj pracy
  • Vast
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- prowadzenie codziennej komunikacji pomiedzy Pracodawca a pracownikami (Angielski lub Niemiecki)
- koordynacja pracy grupy ok. 10 pracowników pieczarkarni aby uzyskac ustalone normy
- odpowiada za utrzymanie dobrej atmosfery w pracy
- praca przy zbiorach, sortowaniu oraz pakowaniu pieczarek

Kwalifikacje

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie.
(weryfikacja znajomości języka podczas rozmowy kwalifikacynej)
- wymagane jest doswiadczenie na stanowisku teamleader
- osoby komunikatywne
- motywacja do pracy
- umiejetnosc i chec do szybkiego uczenia sie i wykonywania pracy samodzielnie
- osoby chętne do zdobywania nowych doświadczeń
- dyspozycyjność do pracy na okres minimalnie 1 rok
- osoby bez lęku wysokości
- doswiadczenie przy pracy w pieczarkarni nie jest wymagane
- prawo jazdy kat.B nie jest wymagane ale jest to plus

- Praca od zaraz, caloroczna jednak jest mozliwe (do ustalenie z Pracodawca) wyjazdy do kraju pochodzenia na urlop
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, dziennie okolo 7-8 godzin, 45 godzin tygodniowo.
- Mieszkanie znajdujace sie 5 km od pieczarkarni jest platne koszt € 70-, tygodniowo w tym wliczone sa koszty(gaz, elektrycznosc, woda, umeblowanie, internet). Mieszkania sa 8 osobowe a pokoje 2 osobowe.
- Dojazd z mieszkania do pracy organizuje pracodawca
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt € 20,02 tygodniowo.
- Wynagrodzenie brutto za godzine € 8,96-

Firma znajduje sie w Holandii w Prowincja Limburg. Pieczarkarnia jest rodzinna firma zajmujaca sie hodowla wysokiej jakosci pieczarek i zatrudnia okolo 10 osob.

Jak zglosic swoja kandydature? Zobacz dane kontaktowe: ZAPISZ SIE lub LOG IN
Numer ogloszenia 1756