Praca

Zbiory szparagów
Nazwa FirmyVOF Rasing-Hendriks
SektorAsperges
WojewództwoLimburg
LokalizacjaVeulen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- zbiory szparagów na polu
- sortowanie szparagów
- zbiory szparagów wykonuje sie przy pomocy maszyny, co sprawiaja ze praca jest dużo lżejsza

- wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy aby uzyskac dobry rezultat
- ze wzgledu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie przy zbiorach szparagów nie jest wymagane ale jest preferowane
- mile widziane jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym
- gotowość do ciężkiej pracy i szybkiego uczenia się
- prawo jazdy kategorii B będzie dużym atutem
- srednio zbiera sie 15-20 kg na godz.

- Czas trwania umowy: od po połowy kwietnia do 24 czerwca 2019r.
- czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 50 godzin tygodniowo
- praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele - sporadycznie
- obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia Pracodawca, koszt € 21,14- tygodniowo
- wysokość pensji brutto za godzine wynosi € 9,82- i jest zgodne z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy
(CAO)
- zakwaterowanie platne zapewnia pracodawca koszt € 50,- brutto tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda i Wifi), pomieszczenia sa umeblowane.
Na mieszkaniu pokoje sa 2-4 osobowe, wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienki, kuchni i toalety, pralki do prania.
W pokojach jest TV, internet i mozna zabrac ze soba dekoder do telewizji satelitarnej.

Firma ta jest gospodarstwem rodzinnym zajmujacym sie uprawa szparagów na powierzchni 11 ha. Podczas sezonu zatrudnianych jest 15 pracownikow.

Numer ogloszenia1807