Praca

Zbiory szparagi
Nazwa Firmy VOF Rasing-Hendriks
Vanaf 01-04-2017
Sektor Asperges
Województwo Limburg
Lokalizacja Veulen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Praca przy zbiorach szparagów na polu

- Doświadczenie przy zbiorach szparagów nie jest wymagane ale będzie dużym atutem.
- Konieczne jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym, ogrodnictwie lub sadownictwie.
- Wysoka motywacja do pracy.
- Gotowość do ciężkiej pracy i szybkiego uczenia się.
- Dobry stan zdrowia i dobra kondycja fizyczna.
- Znajomosc jezyka Angielskiego nie jest wymagana ale będzie dużym atutem.

- Czas trwania umowy: Określony – od zaraz do 24 czerwca 2017 r.
- Liczba godzin tygodniowo: 40 do 48 godzin, 6 dni w tygodniu, czasami również w niedziele (w zależności od warunków pogodowych).
- Data rozpoczęcia: Od zaraz
- Pracodawca oferuje zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych 4 osoby, 2 sypialnie. Wspólna kuchnia i łazienka - koszt ponosi pracownik - 42 Euro tygodniowo (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności).
- Pracodawca zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie - koszt ponosi pracownik – 20,02 Euro tygodniowo.
- Wysokość pensji brutto: 9,43 – zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO)

Gospodarstwo rolne zlokalizowane w prowincji Limburg w Holandii, zajmujące się uprawą szparagi (14 ha). Pracodawca sezonowo zatrudnia około 20 pracowników.

Jak zglosic swoja kandydature? Zobacz dane kontaktowe: ZAPISZ SIE lub LOG IN
Numer ogloszenia 1807