Praca

Zbiory szparagów
Nazwa Firmy VOF Rasing-Hendriks
Sektor Asperges
Województwo Limburg
Lokalizacja Veulen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:

- zbiory szparagów na polu
- sortowanie szparagów

Kwalifikacje

- duza motywacja i chec do pracy aby uzyskac dobry rezultat
- ze wzgledu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie przy zbiorach szparagów nie jest wymagane ale będzie dużym atutem
- mile widziane jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym
- gotowość do ciężkiej pracy i szybkiego uczenia się
- prawo jazdy kategorii B będzie dużym atutem
- srednio zbiera sie 15-20 kg na godz.

Informacja

- Czas trwania umowy: od kwietnia do 24 czerwca 2018
- czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 50 godzin tygodniowo
- praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele-sporadycznie
- obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia rowniez pracodawca, koszt € 19,67- tygodniowo.
- wysokość pensji brutto zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy za godzine brutto (CAO) € 9,59
- zakwaterowanie platne zapewnia pracodawca koszt € 50,- brutto tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda), pomieszczenia sa umeblowane.
Pokoje sa 2-4 osobowe, wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienki, kuchni i toalety, pralki do prania. W pokojach jest TV i mozna zabrac ze soba dekoder do telewizji satelitarnej.

Firma ta jest gospodarstwem rodzinnym zajmujacym sie uprawa szparagów na powierzchni 13 ha. Podczas sezonu zatrudnianych jest 15 pracownikow.
Zbiory szparagów wykonuje sie przy pomocy maszyny , co sprawia ze praca jest dużo lżejsza

Jak zglosic swoja kandydature? Zobacz dane kontaktowe: ZAPISZ SIE lub LOG IN
Numer ogloszenia 1807