Zbiory borówki, praca tylko na wakacje! Swietna okazja dla studentow!
Nazwa Firmy Mts van den Berg
Vanaf 01-08-2017
Sektor Zacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
Województwo Limburg
Lokalizacja Swalmen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zbieranie borówki
- Zbiór ręcznie na stojaco do pojemnika. Pelny pojemnik jest przesypywany do skrzynek.
- Krzewy borowki o wysokosci 150 cm

Kwalifikacje

- Doświadczenie przy zbiorach borówki nie jest wymagane.
- Dokładność, delikatność i wysoka jakośc produktu jest bardzo wazna w wykonywaniu tej pracy
- Wysoka motywacja i chec do pracy
- Dobra kondycja fizyczna
- Umiejętność szybkiego uczenia sie
- Znajomosc jezyka obcego nie jest wymagana als bedzie duzym atutem

Informacja

- Czas trwania umowy: od 1 lipca do konca wrzesien 2017 r.
- Liczba godzin tygodniowo: 45- 48, 6 dni w tygodniu, również w niedziele w zależności od warunków pogodowych.
- Data rozpoczęcia: 1 sierpien
- Pracodawca oferuje zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych, sa to domki kampingowe (4 osobowe), wspólna kuchnia, sypialnia i toaleta. Prysznice mieszczal sie w innym budynku. Koszt ponosi pracownik - 50 Euro tygodniowo (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności, internetu). Domki kampingowe sa wyposarzone.
- Pracodawca zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne - koszt ponosi pracownik – 20,02 Euro tygodniowo.
- Okres próbny na przyuczenie sie wynosi 5 dni roboczych.
- Wysokość pensji brutto przy 38 godz/tyg: zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO)
Za godzine w zaleznosci od wieku:
18 lat € 6,06
19 lat € 7,07
20 lat € 8,08
21 lat € 9,09
- Przy dobrym funkcjonowaniu wypłacane sa bonusy

Rodzinne gospodarstwo rolne zlokalizowane w prowincji Limburg w Holandii, zajmujące się uprawą borówki 19 ha. Pracodawca sezonowo zatrudnia około 50 pracowników.

Jak zglosic swoja kandydature? Zobacz dane kontaktowe: ZAPISZ SIE lub LOG IN
Numer ogloszenia 1874