Praca

Zbiory borówki, praca na wakacje!
Nazwa FirmyMts van den Berg
SektorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
WojewództwoLimburg
LokalizacjaSwalmen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zbiory borówki
- Prace wykonuje sie ręcznie na stojaco
- Borówki zbiera sie do małego pojemnika, a następnie są przesypywane do większych pojemników
- Krzewy borówki rosną na wysokości okolo 1 do 1,5 m

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Doświadczenie przy zbiorach borówki nie jest wymagane
- Dokładność i delikatność przy zrywaniu jest bardzo ważne aby nie uszkodzić owoców
- Ze względu na wykonywaną prace wymagana jest dobra kondycja fizyczna
- Umiejętność szybkiego uczenia sie
- Znajomosc jezyka obcego jest wymagana, preferowany jest Angielski lub Niemiecki

- Czas trwania umowy: od konca czerwca do konca wrzesnia 2020
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 45-55 godzin tygodniowo od 08.00 rano do 18.00 godz. łącznie z przerwami
- Prace wykonuje sie w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb także w niedziele - sporadycznie
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia Pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73- tygodniowo
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt € 56- tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda i wifi)
- Mieszkanie znajduje sie na terenie firmy w kontynerach mieszkalnych i jest umeblowane. W kontynerze mieszkalnym jest wspólna sypialnia dla 4 osob. Wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienek, kuchni i toalet.
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto za godzine w zależności od wieku:
- 21 lata lub wiecej € 10,05
- 20 lat € 8,05
Przy dobrym funkcjonowaniu wypłacane sa bonusy

Rodzinne gospodarstwo rolne znajduje sie w prowincji Limburg w Holandii, zajmuje się uprawą borówki na 19 hektarach pola. Pracodawca zatrudnia sezonowo około 50 pracowników. Miejsce pracy i zakwaterowanie znajdują się w tym samym miejscu. Zobacz wiecej na stronie internetowej naszej firmy https://landgoedblankwater.nl/nl/home

Chcesz podjąc prace w naszej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Angielskim lub Niemieckim na e-mail: blank.water@planet.nl
Studenci mogą zgłaszać się do pracy na okres wakacyjny. Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia1874