Praca

Przycinanie drzew owocowych, jabłonie i grusze
Nazwa FirmyC.J.M. van den Heiligenberg
SektorHard fruit (appels/peren)
WojewództwoUtrecht
LokalizacjaWijk bij Duurstede
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- drzewa przycina sie za pomocą ręcznych lub elektrycznych nożyc
- czasami trzeba jednak używac małej drabinki lub platformy podnoszacej aby dosiegnac czubek drzewa
- prace wykonuje sie w sadzie na stojaco w różnych warunkach pogodowych

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęc do pracy
- Preferowane jest doswiadczenie pracy przy przycinaniu drzew owocowych
- Wymagane jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym, lub sadownictwie
- Ze względu na charakter pracy preferowana jest dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy na zewnątrz
- Znajomość języka obcego nie jest wymagana

Informacja

- pracodawca oferuje pracę w dwóch terminach:
o 1 miesiac od polowy listopada do 21 grudnia 2019r.
o 3 miesiace od stycznia do kwietnia 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 40 godzin tygodniowo
- Niedziela wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt dla pracownika € 70,- tygodniowo (elektrycznosc, woda, wifi)
- Mieszkanie znajduja sie w kontynerach mieszkalnych w pełni umeblowane na terenie firmy. W kontynerach mieszkalnych jest 1 sypialnia dla 3-4 osób, wspólna kichnia - jadalnia, łazienki znajdują się w osobnym budynku.
Pomieszczenia mieszkalne są ogrzewane, pralka i telewizor są również dostępne.
- Praca i mieszkanie znajdują się w tym samym obszarze i nie musisz dojeżdżać do pracy
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia również pracodawca, koszt dla pracownika € 21,14 tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy za godzine brutto (CAO) € 9,94 ( 21 lat lub wiecej)

Gospodarstwo rolne zajmuje sie uprawą wiśni 3 hektary i 18 hektarów jabłek i gruszek w Holandii. Firma mieści się w prowincji Utrecht. Pracodawca zatrudnia około 30 pracowników sezonowych.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do Pracodawcy w języku Polskim info@heiligenbergfruit.nl

Numer ogloszenia2344