Praca

Praca przy zrywaniu kwiatów w polu
Nazwa FirmyGebr. P en M Hermans
Od01-06-2019
SektorBloembollen
WojewództwoZuid-Holland
LokalizacjaVoorhout
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- zrywanie kwiatów (mieczyk) w polu

Kwalifikacje

- wymagana jest duza motywacja i chęć do pracy
- ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie pracy przy kwiatach nie jest wymagana
- znajomość języka Angielskiego nie jest wymagana, ale będzie to dodatkowy atut

Informacja

- czas trwania umowy: od 1 czerwca do 1 listopada 2019
- czas pracy 6 dni tygodniowo, około 40 do 50 godzin tygodniowo, godziny pracy od 6 rano do 16.30
- praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele
- obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt około € 21,14- tygodniowo
- wysokość pensji za godzine brutto € 9,82 ( 22 lata lub wiecej), według holenderskiego prawa pracy (CAO)
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt € 45,- tygodniowo, wliczone sa media(prąd, woda, internet)
Mieszkania te sa 2 osobowe, w pełni umeblowane z darmowym internetem.
Wspólnie z innymi pracownikami korzysta się z łazienki i toalety.
- Pracodawca zapewnia codziennie bezpłatny obiad
- na terenie firmy jest dostepna sala do sportu dla pracowników

Swietna okazja pracy na wakacje dla studentów!

Firma ta zajmuje sie uprawa kwiatów o powierzchni 15 ha. Mieści się w prowincji Zuid-Holland w Holandii. W sezonie pracuje okolo 20 osob.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku angielskim na e-mail info@minigladiolus.com
Reakcje agencji zatrudnienia będą ignorowane przez pracodawców

Numer ogloszenia4385