Praca

Praca przy zrywaniu kwiatów w polu
Nazwa FirmyGebr. P en M Hermans
SektorBloembollen
WojewództwoZuid-Holland
LokalizacjaVoorhout
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zrywanie kwiatów (mieczyk) w polu

Kwalifikacje

- Wymagana jest duza motywacja i chęć do pracy
- Ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- Doświadczenie pracy przy kwiatach nie jest wymagana
- Znajomość języka Angielskiego nie jest wymagana
- Dyspozycyjność przez okres 4 miesiecy

Informacja

- Czas trwania umowy: od 1 czerwca do 1 listopada 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 40 do 50 godzin tygodniowo
- Godziny pracy od 6 rano do 16.30
- Praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rownież w niedziele
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 45,- tygodniowo, w tym wliczone sa media (prąd, woda, internet)
Mieszkanie znajduje sie na terenie firmy w jednostakach mieszkalnych 2 osobowych, w pełni umeblowane z darmowym internetem. Wspólnie z innymi pracownikami korzysta się z łazienk i toalet.
- Pracodawca zapewnia codziennie bezpłatny obiad
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73 tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto wynosi za godz € 10,05 - (wiek 21 lat lub wiecej)
- Na terenie firmy dostepna jest dla pracowników sala sportowa

Swietna okazja pracy na wakacje dla studentów!

Firma ta zajmuje sie uprawa kwiatów o powierzchni 15 ha. Mieści się w prowincji Zuid-Holland w Holandii. W sezonie pracuje okolo 20 osob.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim na e-mail info@minigladiolus.com
Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia4385