Praca

Zbiory szparagów
Nazwa Firmyfruit en aspergebedrijf van lankveld
Od31-03-2019
SektorAsperges
WojewództwoNoord-Brabant
Lokalizacjaerp
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- zbiory szparagów przy uzyciu specjalnego noża na polu spod folii
- na polu znajdują sie wózki pomocnicze które podnoszą folie
- na wózku tym znajdują sie dwie skrzynki do których zbierane są szparagi
- pelne skrzynki ze szparagami przenoszone sa do kontroli jakości i ważone sa kilogramy
- następnie szparagi przechowywane sa w pojemnikach na wodę na polu

Kwalifikacje

- duza motywacja i chec do pracy abu uzyskac dobry rezultat
- ze wzgledu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie przy zbiorach szparagów nie jest wymagane
- gotowość do ciężkiej pracy w różnych warunkach pogodowych
- samodzielność, umiejętność pracy w zespole

- czas trwania umowy: od początku kwietnia do konca czerwca 2019
- czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 38-48 godzin tygodniowo
- praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele-sporadycznie
- obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia rowniez pracodawca, koszt € 22- tygodniowo.
- wysokość pensji brutto zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy za godzine brutto (CAO) € 9,82
- zakwaterowanie platne zapewnia pracodawca koszt € 60,- brutto tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda)
Dobrze zadbane jednostki mieszkalne znajdują się na terenie firmy i w pełni wyposażone sa w łóżka, materace, szafy, ogrzewanie i klucz prywatny do pokoju (pokoje 2 lub 4 osobowe). Wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienki, kuchni i toalety które również sa wyposażone w kuchenki, szafki do przechowywania żywności, lodówki i zamrażarki.

Gospodarstwo rolne 14 ha zajmuje sie uprawa szparagi oraz przygotowanie produktu do sprzedaży: sortowanie, obieranie i pakowanie szaragi. Pracuje w firmie okolo 25 osób.

Numer ogloszenia4922