Praca

Maszynowe zbiory brukselki
Nazwa Firmyvof h&c bos
SektorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
WojewództwoZuid-Holland
Lokalizacjazevenhuizen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Maszynowe zbiory brukselki na polu
- Sortowanie brukselki przy lini taśmowej w magazynie
- Pracuje sie przy maszynie w grupie 4 osobowej

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Wymagana jest gotowość do pracy na polu w różnych warunkach pogodowych
- Ze wzgledu na charakter pracy wymagana jest dobra kondycja fizyczna
- Doświadczenie pracy przy zbiorach brukselki nie jest wymagane
- Preferowane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B i T oraz umiejętność jazdy traktorem, nie jest wymagane
- Wymagana jest znajomosc jezyka Angielskiego lub Niemieckiego w mowie

Informacja

- Czas trwania umowy od zaraz do konca lutego 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo około 40 godzin tygodniowo, w soboty pracujesz mniej godzin
- Dokładne godziny pracy ustalane są wspólnie z pracownikiem
- Niedziela wolna od pracy
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia Pracodawca, koszt dla pracownika € 21,- tygodniowo
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt dla pracownika € 35, - tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda i wifi)
- Mieszkanie oferowane przez pracodawce znajduje sie na terenie firmy dla maksymalnie 5 osob na jednym mieszkaniu. Pracowinicy wspólnie korzystają z sypialni, kuchni, łazienki i toalety.
Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane.
- Wysokość pensji brutto za godzine € 11,-

Rodzinne gospodarstwo rolne w Holandii, zajmuje się uprawą brukselki, ziemniaków, cebuli i pszenicy. Jesienią i zimą zajmujemy się głównie zbieraniem i sortowaniem brukselki. Pracujemy w zespołach 4-6 osób, w zależności od zadania, które należy wykonać.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku angielskim na adres e-mail: huibbos3108@gmail.com lub marjadevrij@hotmail.com

Numer ogloszenia4972