Praca

Praca przy zrywaniu kwiatów w tunelach i w polu
Nazwa FirmyVan Alem Bloemen
Od01-05-2019
Sektor(Snij)bloemen
WojewództwoGelderland
LokalizacjaDreumel
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- zrywanie kwiatów w tunelach i w polu ręcznie lub przy pomocy nożyka
- cięte bukiety kwiatów są przenoszone do pojemników z wodą przy traktorze
- sortowanie ciętych kwiatow na hali
- pielęgnacja upraw, sadzenie sadzonek i pielenie w polu (raz w tygodniu)
- praca jest wykonywana na stojąco na przemian w polu i na hali

Kwalifikacje

- wymagana jest duza motywacja i chęć do pracy
- ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- wymagany wzrost pracownika minimalnie 165 cm, jest ważny do wykonywania pracy przy sortowaniu
- doświadczenie pracy przy kwiatach nie jest wymagana
- znajomość języka Angielskiego nie jest wymagana, ale będzie to dodatkowy atut

- czas trwania umowy: od polowy maja do 15 pazdziernika 2019
- czas pracy 6 dni tygodniowo, około 38 do 45 godzin tygodniowo, dni pracy od poniedzialku do soboty
- pracauje sie zależności od warunków pogodowych i potrzeb również w niedziele
- obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt € 21,14- tygodniowo
- wysokość pensji za godzine brutto € 9,82 ( 22 lata lub wiecej), według holenderskiego prawa pracy (CAO)
- zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt € 80,- tygodniowo, wliczone sa media(prąd, woda, gas, internet)
Mieszkanie 7-osobowe, w pełni umeblowane, znajduje się na terenie firmy. Sypialnie są 2 osobowe, wspólnie z innymi pracownikami
korzysta się z kuchni, łazienk i toalety.

Firma ta zajmuje sie uprawa kwiatów (gipsówka, goździk piwonie)o powierzchni 5,5 ha pola i 4000 m2 tunele. Jest to mała firma holenderska w której panuje bardzo miła atmosfera.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku angielskim na e-mail vanalembloemen@outlook.com
Reakcje agencji zatrudnienia będą ignorowane przez pracodawców

Numer ogloszenia5171