Praca

Zbiory szparagów i truskawek w polu
Nazwa FirmyVOF Galema
Od01-05-2019
SektorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
WojewództwoFlevoland
LokalizacjaMarknesse
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- zbiory szparagów w polu
- zbiory truskawek w polu
- sadzenie sadzonek
- pielenie chwastów na polu

Kwalifikacje

- duza motywacja i chęć do pracy
- wymagana jest samodzielność i umiejętność pracy w zespole
- ze wzgledu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie pracy w rolnictwie jest preferowane
- gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych
- wymagana jest znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rumińskiego

Informacja

- czas trwania umowy: 2 miesiące maj i czerwiec 2019
- czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 40 godzin tygodniowo, pracuje sie od godz. 8 rano do godz. 17.30 i sa 3 przerwy po 30 min
- praca w zaleznosci od warunków pogodowych także w niedziele, nie jest obowiązkowe
- obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt € 21,14- tygodniowo
- wysokość pensji brutto zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy(CAO)za godzine brutto € 9,82
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezplatnie, jest to przyczepa kempingowa z sypialnią i aneksem kuchennym w pełni wyposażona.
Wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienki, toalety maksymalnie 5 osob.

Niewielkie gospodarstwo biologiczne zajmuje sie uprawą szparagi, truskawek, dyni i ziemniaki znajdujące się w prowincji Flevoland w Holandii.
Pracodawca zatrudnia maksymalnie 5 osób sezonowo, z którym współpracuje w miłej atmosferze.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku angielskim na adres e-mail post@zuyderzee-asperges.nl
Reakcje agencji zatrudnienia będą ignorowane przez pracodawców

Numer ogloszenia5200