Praca

Zbiory kalafiora na polu
Nazwa FirmyM.Slagter en zn B.V.
SektorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
WojewództwoNoord-Holland
Lokalizacjahoogkarspel
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Ścinanie kalafiora na polu
- Praca jest wykonywana przy pomocy maszyny taśmowej, przy tej maszynie pracuje 6 do 11 osób

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Ze wzgledu na charakter pracy wymagana jest dobra kondycja fizyczna
- Doświadczenie przy zbiorach kalafiora nie jest wymagana
- Preferowane jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym
- Wymagana jest gotowość do ciężkiej pracy
- Preferowana jest znajomosc jezyka angielskiego w mowie

Informacja

- Czas trwania umowy: od maja do października 2019r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 38-45 godzin tygodniowo
- Praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele - sporadycznie
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia Pracodawca, koszt € 21,14- tygodniowo
- Wysokość pensji brutto za godzine € 9,82- zgodne z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO), plus dodatki wakacyjne
- Dojazd z mieszkania do pracy zapewnia Pracodawca bezpłatnie
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt € 54,25- tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda i wifi).
Mieszkanie znajduje sie na terenie firmy, zostało wybudowane w 2013 roku. Sa to umeblowane apartamenty, sypialnie 4 lub 8 osobowe. Wspólnie

Rodzinne gospodarstwo rolne zlokalizowane w prowincji Noord-Holland w Holandii, zajmuje się uprawą kalafiora na obszarze 145 hektarów, dodatkowo jeszcze w szklarni uprawiane sa kwiaty. Pracodawca sezonowo zatrudnia około 24 pracowników.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku angielskim na adres e-mail: peter@mslagter.nl

Numer ogloszenia5811