Praca

Zbiory jabłek i gruszek w polu
Nazwa Firmyvof van Beek fruit
SektorHard fruit (appels/peren)
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaZevenbergenschenhoek
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zbiory jabłek i gruszek w polu
- Prace wykonuje sie ręcznie na stojaco, praca jest lekka w wykonaniu
- Z czubka drzewa owoce zbiera sie przy pomocy platformy podnoszącej
- Jabłka i gruszki zbiera sie do pojemników umieszczonych między rzędami
- Pełne pojemniki przewożone sa traktorem do magazynu

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Doświadczenie przy zbiorach jabłek i gruszek nie jest wymagane
- Ze względu na charakter pracy wymafana jest dobra kondycja fizyczna
- Wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Dla grup, które przyjada do pracy, nie wymaga się, aby wszyscy mówili po angielsku
- Preferowane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Pracodawca udostępni samochod służbowy na dojazd do pracy

Informacja

- Czas trwania umowy: od 24 sierpnia do 20 wrzesnia 2019r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 50 godzin tygodniowo od 08.00 rano do 18.00 godz. łącznie z przerwami, w soboty od 08.00 rano do 15.00 godz.
- Praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rowniez w niedziele - sporadycznie
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia Pracodawca, koszt € 21,14- tygodniowo
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt € 49 - tygodniowo, wliczone sa media(gaz, prąd, woda i wifi).
Sypialnie znajduja sie w przyczepach kempingowych, są wyposażone w łóżka. Pracowinicy wspólnie korzystają z prysznica, toalety, kuchchni i salonu. Pomieszczenia te znajdują sie na terenie firmy i również są wyposażone.
Internet jest dostepny tylko w pomieszczeniach na terenie firmy w przyczepach kempingowych nie ma dostepu do wifi.
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto za godzine € 9,94

Gospodarstwo rolne zajmuje sie uprawa jablek (60%) i gruszek(40%) o powierzchni 16 hektarów. Firma miesci sie w Prowincji Noord-Brabant w Holandii. Pracodawca zatrudnia sezonowo około 26 pracowników. Miejsce pracy i zakwaterowanie znajdują się w tym samym miejscu.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do Pracodawcy w języku angielskim na adres e-mail: gertjanvanbeek1@hotmail.com

Numer ogloszenia5842