Praca

Zbiór jabłek i gruszek w sadzie
Nazwa FirmyJ.W. van Sprang
SektorHard fruit (appels/peren)
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaHeijningen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zbiory jabłek i gruszek w polu
- Prace wykonuje sie ręcznie na stojaco,
- Z czubka drzewa owoce zbiera sie przy pomocy platformy podnoszącej lub za pomocą małej drabiny
- Czasami owoce są zbierane do kosza który trzeba przenosic, praca ta jest wykonywana na przemian
- Jabłka i gruszki zbiera sie do pojemników umieszczonych między rzędami
- Pełne pojemniki przewożone sa traktorem do magazynu

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Doświadczenie przy zbiorach jabłek i gruszek nie jest wymagane
- Ze względu na charakter pracy wymagana jest dobra kondycja fizyczna
- Wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Praca wykonywana jest w różnych warunkach pogodowych

- Czas trwania umowy: od 26 sierpnia na okres maksymalnie 4 tygodnie
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 54 godzin tygodniowo od 08.00 rano do 18.00 godz.
- Niedziela wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 70,- tygodniowo, w tym wliczone sa koszty(gaz, elektrycznosc, woda, internet).
Mieszkanie znajduje się w parku wypoczynkowym w domkach letniskowych 6 osobowych, gdzie sypialnie są 2 osobowe. Domki są w pełni wyposażone z TV, internetem, zmywarką, lodówką, kuchenką mikrofalową, łazienką z prysznicem, wanną, toaletą i pralką.
- Dojazd z mieszkania do firmy to okolo 25 minut jazdy, pracodawca zapewnia bezpłatne przejazdy
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto za godzine €10,21
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia również pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73- tygodniowo

Gospodarstwo rolne zajmuje sie uprawa jabłek 2 hektary i gruszek 12 hektarów . Firma miesci sie w Holandii. Pracodawca zatrudnia sezonowo około 40 pracowników.
Zbiory jabłek i gruszek trwają 4 tygodnie, w firmie panuje miła atmosfera.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do Pracodawcy w języku angielskim na adres e-mail: sprangfruit@gmail.com.

Numer ogloszenia6020