Praca

Zbiory jabłek i gruszek
Nazwa FirmyMts van Schaik Wellner
SektorHard fruit (appels/peren)
WojewództwoFlevoland
Lokalizacjazeewolde
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zbiory jabłek i gruszek w polu
- Prace wykonuje sie ręcznie na stojaco,
- Z czubka drzewa owoce zbiera sie za pomocą małej drabiny
- Jabłka i gruszki zbiera sie do pojemników umieszczonych między rzędami
- Pełne pojemniki przewożone sa traktorem do magazynu

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Doświadczenie pracy w sektorze rolnym lub ogrodniczym jest preferowane
- Ze względu na charakter pracy preferowany jest wzrost pracownika 1.75 m
- Wymagane jest dobre zachowanie pracownika i podczas pobytu
- Znajomość języka obcego nie jest wymagana
- Praca wykonywana jest w różnych warunkach pogodowych
- Wymagana jest odpowiedzialność i zdolność do pracy w grupie

- Czas trwania umowy: od 26 sierpnia na okres maksymalnie 8 tygodni
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 40 godzin tygodniowo
- Niedziela wolna, pracuję sie sporadycznie jeśli jest taka potrzeba
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 70- tygodniowo, w tym wliczone sa koszty(gaz,
elektrycznosc, woda, internet, TV).
Mieszkanie znajduje się w budynku na terenie firmy, sypialnie są 4 lub 8 osobowe, 2 toalety, 2 prysznice, wspólna kuchnia i
salon. Mieszkanie jest zadbane i schludne w pełni wyposażone włącznie z : telewizja Polska, internet, lodówka, pralka,
kuchenki mikrofalowe, naczynia.
- Mieszkanie i praca mieszczą się na tym samym terenie i nie musisz dojeżdżać do sadu
- Pracodwaca zapewnia swoim pracownikom posiłki, bezpłatnie
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia również pracodawca, koszt dla pracownika € 21,14- tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto za godzine € 9,94

Firma ta jest to rodzinne gospodarstwo rolne ktore zajmuje sie uprawa jabłek i gruszek 20 hektarów w Holandii. Pracodawca zatrudnia sezonowo około 24 pracowników na zbiory.
Dbamy o czystość w naszej firmie. Nasza firma znajduje się około 7 km od wsi i sklepów. W każdy piątek wieczorem istnieje możliwość udania się z pracodawcą do wioski i sklepów. Jeśli masz własny samochód, możesz jeździć do sklepów codziennie po pracy.
Od pracowników oczekuje sie dobrego zachowania podczas pracy, a także w mieszkaniu, abyśmy mogli zapewnić miłą atmosferę w naszym gospodarstwie.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do Pracodawcy w języku Polskim na adres e-mail: caroline@vanschaiksfruit.nl

Numer ogloszenia6046