Praca

Pracownik do sortowania oraz pakowania jabłek i gruszek
Nazwa FirmyFruit NL B.V.
SektorHard fruit (appels/peren)
WojewództwoGelderland
LokalizacjaOmmeren
Opis pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Sortowanie i pakowanie owoców - ukladanie na tace,wkładanie do toreb, skrzynek, pudełek lub innych pojemników (w zależności od potrzeb), z uwzględnieniem jakości owoców
• Selekcja owoców – owoce dobrej jakości mogą być przeznaczone do sortowania, owoce uszkodzone powinny być odrzucone do przetwórstwa przemysłowego
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Kwalifikacje

• Wymagana dobra organizacja pracy i schludność pracowników
• Wymagana wysoka motywacja do pracy i elastyczność
• Doświadczenie w pracy w sektorze rolniczym mile widziane
• Znajomość języka angielskiego – mile widziana

• Czas trwania umowy – do 1 roku (do uzgodnienia), z możliwością przedłużenia
• Czas pracy – ok. 42 godziny tygodniowo – od 6.30 do 17, niedziele wolne
• Pracodawca oferuje zakwaterowanie - koszt ponosi pracownik - 80 Euro tygodniowo (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności).
• Zakwaterowanie jest w całkowicie umeblowanym domu, w którym znajdują się sypialnie – jedno – i wieloosobowe, kuchnia, łazienka
• Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt ponosi pracownik - 3,02 Euro dziennie
• Wysokość pensji brutto: 9,94 Euro/godz. (powyżej 22 roku życia) - według Holenderskiego Układu Zbiorowego Pracy (CAO)

Firma Fruit NL, z siedzibą w Ommeren, zajmuje się produkcją oraz przetwórstwem jabłek i gruszek, które są dostarczane zarówno na rynek krajowy, jak i międzynarodowy.
Właściciele firmy, razem z 50-cioma współpracownikami, codziennie sortują i pakują smaczne i soczyste najlepszej jakości owoce. Fruit NL przywiązuje dużą wagę do jakości, innowacyjnych rozwiązań i bezpieczeństwa produkcji żywności. Od ponad 100 lat jest elastycznym i niezawodnym dostawcą, z czego jest bardzo dumna. Fruit NL uważa, że bardzo ważne są bezpieczeństwo i dobra atmosfera w pracy.

Numer ogloszenia6130