Praca

Zbiór kalafiora i brokułów na polu
Nazwa FirmyV.O.F P.& A. Weel-van Straaten
SektorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
WojewództwoNoord-Holland
LokalizacjaGrootebroek
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Ścinanie kalafiora i i brokułów na polu
- Praca praca odbywa się na stojąco lub w pochylonej pozycji i pracuje sie w grupie 8-10 osób
- Zebrany kalafior i i brokuły są bezpośrednio na miejscu pakowanie i przygotowanie do wysyłki
- Pracujesz w różnych warunkach pogodowych
- Podczas przerw w pracy możesz korzystać z mobilnej stołówki – kantyny
- Pracodawca zapewnia odzież roboczą - kalosze i płaszcz przeciwdeszczowy

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja do pracy
- Chęć i gotowość do nauki wykonanej pracy jest bardzo ważna
- Preferowane jest doświadczenie pracy przy zbiorach kalafiora i i brokułów, nie jest wymagane
- Wymagana jest gotowość do pracy na polu w różnych warunkach pogodowych
- Ze wzgledu na charakter pracy wymagana jest dobra kondycja fizyczna
- Preferowane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, nie jest wymagane
- Preferowana jest znajomosc jezyka Angielskiego w mowie, nie jest wymagane

Informacja

- Czas trwania umowy od 7 pazdziernika do 1 grudnia 2019r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 40-50 godzin tygodniowo

- Godziny pracy od poniedziałku do piątku od 07.00 do 17.00, w soboty pracuje sie pół dnia
- Niedziela wolna od pracy
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia Pracodawca, koszt dla pracownika € 21,14- tygodniowo
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt € 135, – miesiecznie , wliczone sa media(gaz, prąd, woda i wifi)
- Mieszkanie oferowane przez pracodawce znajduje sie w odleglosci 1 km od pracy. Jest to nowocześnie wyposażony apartament 2-osobowy z kuchnią, jadalnią i łazienką
- Pracodawca pomaga zorganizować transport z mieszkania do pracy
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim (CAO) brutto za godzine € 9,94
- Wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc

Jesteśmy firmą rodzinną w Holandii, gdzie prowadzę firmę z moim ojcem, bratem i kuzynem. Uprawiamy kalafior, brokuły, czerwoną i białą kapustę na 65 hektarach. Kalafior 50 hektarów, brokuły 12 hektarów i kapusta 3 hektary. W sezonie pracuje u nas około 6-8 pracowników.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Angielskim lub Polskim na adres e-mail: jackweel579@hotmail.com

Numer ogloszenia6308