Praca

Zbiór i pielęgnacja truskawek w szklarni
Nazwa FirmyMaatschap Baelemans
SektorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaWernhout
Opis pracy

Zakres obowiązków jest bardzo różnorodny i obejmuje:
- Sadzenie sadzonek truskawki do doniczek
- Pielenie i przycinanie odrostów kwiatów truskawki
- Zbiory truskawek i sortowanie
- Przygotowywanie sadzonek truskawki do sadzenia
- Czyszczenie korzenia sadzonek
- Przekładanie wiązek roślin truskawki
- Sprzątanie szklarni po zbiorach
- Praca wykonywana jest na stojąco w szklarni

Kwalifikacje

- Duża motywacja i chęć do pracy
- Dyspozycyjność przez 9 miesiecy w roku jest wymagana
- Ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- Mile jest widziane doświadczenie pracy w gospodarstwie, ogrodnictwie lub szklarni
- Doświadczenie przy zbiorze truskawek jest preferowane, nie jest wymagane
- Preferowana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, nie jest wymagane
- Brak alergii na truskawki

- Czas trwania umowy 3 miesiące, przedłużenie kontraktu przy dobrym funkcjonowaniu
- Praca rozpoczyna sie od 16-03-2020 na okres 9 miesięcy
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, od poniedziałku łącznie z sobotą, średnio 38 godzin tygodniowo
- Godziny pracy są zależne od warunków pogodowych
- Niedziela wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt dla pracownika € 50,00- tygodniowo w tym wliczone sa koszty(gaz,
elektrycznosc, woda, WiFi)
Mieszkanie znajduje się na terenie firmy i nie trzeba dojeżdżać do pracy. Jest to całkowicie umeblowany kontyner
mieszkalny maksymalnie 4-5 osoby. Pokoje sypialnie są 1 osobowe, wspólna jest kuchnia, łazienka i toaleta. Zdjecia
mieszkania zobacz na facbook Seasonalwork.NL Polski
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 25,76 tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto wynosi za godz € 10,05 - (wiek 21 lat lub wiecej)

Jest to niewielka firma rodzinna która zajmuje sie uprawa truskawek w szklarni i miesci sie w prowincji Noord-Brabant w Holandii. W firmie pracuje około 8-10 pracowników sezonowych, w pracy panuje dobra atmosfera.
Jezeli chcesz podjąc prace w naszej firmie, napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim, Angielskim lub Niemickim na e-mail maatschapbaelemans@baelemans.nu
Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia6622