Praca

Pracownik przy uprawie warzyw
Nazwa FirmyLuijkx Agro VOF
SektorAkkerbouw
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaLangeweg
Opis pracy

Obowiązki są bardzo zróżnicowane i obejmują:
- Pielegnacja roślin, pielenie chwastów
- Sortowanie produktów
- Przygotowanie warzyw do wysylki
- Prace prowadzone są na zewnątrz w polu
- Różne prace konserwacyjne w firmie

Kwalifikacje

- Wysoka motywacja i chęć do pracy
- Chetnie pracuje na zewnątrz
- Pozytywne nastawienie, dobre zachowanie
- Wymagana jest znajomość języka angielskiego
- Z powodu wykonywanej pracy preferowana jest dobra kondycja fizyczna
- Preferowane jest doświadczenie pracy w sektorze rolnym

- Okres pracy i umowa o pracę: od 1 czerwca do 1 sierpnia 2020r.
- Praca trwa około 38 godzin tygodniowo, 6 dni w tygodniu, od poniedziałku łącznie z sobotą
- Codzienne godziny pracy są najczęściej od 8 rano do 5 po południu. Pracujemy jednak dłużej niż 8 godzin dziennie w sezonie
- Niedziela jest wolnym dniem od pracy
- Pracodawca zapewnia przyzwoite mieszkanie, koszt wynosi 70 € dla pracownika, - za tydzień włącznie (prąd, woda, wifi, pralka i radio / telewizja)
- Kontyner mieszkalny znajduje się na terenie firmy i mogą zamieszkać tam 2 osoby. Są 2 sypialnie jednoosobowe i kuchnia, toaleta, łazienka, które są do wspólnego użytku. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane.
- Pracodawca zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, koszt dla pracownika wynosi € 23,73 tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) za godzinę brutto € 10,05 (wiek 21 lub więcej)
- Wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc na konto bankowe pracownika
- Koszty podróży do Holandii i żywności są na własny koszt

Nasza firma jest małą rodzinną firmą zlokalizowana we wsi Langeweg w Holandii. Specjalizujemy się w uprawie warzyw o powierzchni 200 hektarów. Uprawiamy następujące uprawy: ziemniaki, siew cebuli, burak cukrowy, pszenia, seler korzeniowy, marchew, cykoria, fasola, groszek i szpinak.
Chcesz pracować w naszej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w języku angielskim. Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia6671