Praca

Zbiór truskawek
Nazwa FirmyP.N.M. Hendrickx
SektorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaRijsbergen
Opis pracy

Zakres obowiązków jest bardzo różnorodny i obejmuje:
- Zbiory truskawek i sortowanie
- Pielęgnacja truskawek w szklarni, tunelach i w polu
- Pielenie, przerywanie odrostów kwiatów truskawki
- Praca wykonywana jest na stojąco w szklarni, na kolanach w tunelech i w polu

Kwalifikacje

- Duża motywacja i chęć do pracy
- Ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- Mile jest widziane doświadczenie pracy w gospodarstwie lub szklarni
- Doświadczenie przy zbiorze truskawek jest preferowane, nie jest wymagane
- Preferowana jest znajomość języka angielskiego, nie jest wymagane
- Brak alergii na truskawki

Informacja

- Czas trwania umowy od konca kwietnia do 25 lipca 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, od poniedziałku łącznie z sobotą, średnio 38-45 godzin tygodniowo
- Godziny pracy są zależne od warunków pogodowych, w gorące dni godziny pracy sa dopasowane. Pracuje sie wcześnie rano i wieczorem.
- Pracę rozpoczyna się zazwyczaj o godz 7.00 rano przy zbiorze truskawek do godziny 12.00, po południu praca jest przy pielęgnacji upraw, jest różnorodność pracy i pozycji. Zakonczenie pracy około godz. 16.00
- Niedziela wolna od pracy, tylko w razie potrzeby pracuje sie sporadycznie przez pół dnia
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca koszt dla pracownika € 35,00- tygodniowo w tym wliczone są koszty (pralka, gaz, elektrycznosc, woda, WiFi)
Mieszkanie znajduje się na terenie firmy i nie trzeba dojeżdżać do pracy. Jest to całkowicie umeblowany kontyner mieszkalny 2 lub 1 osobowy. Wraz z innymi pracownikami korzysta się pomieszczeń sanitarnych ( łazienka i toaleta )oraz kuchni. Zdjecia mieszkania zobacz na facebook Seasonalwork.NL Polski
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 25,76 tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) brutto wynosi za godz € 10,05 - (wiek 21 lat lub wiecej)
- Zaleca się stosowanie ochrony na kolana podczas pracy (ochraniacze na kolana we własnym zakresie)

Jesteśmy niewielką firmą która zajmuje sie uprawa truskawek w szklarni, w tunelach i na polu i znajduje sie w prowincji Noord-Brabant w Holandii. Zatrudniamy około 10-12 pracowników sezonowych, którzy pracują w naszej firmie od wielu lat.
Jeśli chcesz podjąć pracę w naszej firmie, napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim lub Angielskim na e-mail addiehendrickx@live.nl
Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia6700