Praca

Zbiory i uprawa maliny, jeżyny i czerwonej porzeczki
Nazwa FirmyZachtfruitkwekerij simons bv
SektorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
WojewództwoNoord-Brabant
LokalizacjaHaaren
Rodzaj pracy
  • Vast
Opis pracy

Zakres obowiązków jest różnorodny i obejmuje:
- Zbiory malin, jeżyny i czerwonej porzeczki
- Sadzenie i pielenie sadzonek
- Praca jest lekka i odbywa się na stojąco
- Praca wykonywana jest na przemian w szklarni oraz na zewnątrz pod zadaszeniem

Kwalifikacje

- Duża motywacja i chęć do pracy
- Ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- Mile jest widziane doświadczenie w gospodarstwie rolnym
- Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale będzie dużą zaletą

Informacja

- Pracodawca oferuje prace w dwóch terminach:
- praca od zaraz, umowa na 1 rok z możliwością przedłużenia umowy przy dobrym funkcjonowaniu
- praca na wakacje - umowa na 3 miesiace od lipca do końca września 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 48 godzin tygodniowo
- Godziny pracy od 7 rano do 17.30
- W zależności od potrzeb sezonu i warunków pogodowych praca może odbywać się również w niedzielę
- Praca może odbywać się w dwóch różnych lokacjach, transport do i z pracy jest przez firmę gwarantowany
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 75,- tygodniowo, w tym wliczone sa media (prąd, woda, internet)
- Pokoje są maksymalnie 2 lub 4 osobowe. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD. Wspólnie z innymi
pracownikami korzysta się z łazienek, kuchni i toalet. Mieszkanie posiada Holenderski certyfikat AFK.
Zdjecia mieszkania zobacz na naszym facebook
- Wysokość pensji brutto jest zgodna z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy CAO za godzine brutto wynosi
€10,05- (wiek 21 lat lub wiecej)
- Przy dobrym funkcjonowaniu i dłuższych kontraktach pracodawca zapewnia podwyzszenie stawki godzinowej
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 25,73 tygodniowo
- Wyżywienie i dojazd do Holandii jest we własnym zakresie

Firma mieści się w południowej części Holandii i specjalizuje się w uprawie malin, jeżyn i czerwonej porzeczki o powierzchni 1 hektar w szklarni i 10 hektarow na zewnątrz pod zadaszeniem. W firmie pracuje około 25 pracowników.
Chcesz podjąc prace w naszej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku polskim lub angielskim na e-mail: info@simonszachtfruit.nl z dopiskiem w jakim terminie chcesz podjac prace. Studenci mogą zgłaszać się do pracy na termin wakacyjny. Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia6859