Praca

Pracownik produkcji cebulek kwiatowych
Nazwa FirmyJ.de Kroon en zn bv
SektorBloembollen
WojewództwoNoord-Holland
Lokalizacjaschagerbrug
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Sortowanie i obieranie cebulki kwiatowe lilii
- Praca odbywa sie w magazynie na stojąco przy taśmie maszynowej

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Doświadczenie pracy przy cebulkach kwiatowych nie jest konieczne
- Znajomość języka Angielskiego nie jest wymagana
- Ze wzgledu na charakter pracy preferowane są kobiety

- Czas trwania umowy: praca rozpoczyna się od 10 pazdziernika do 20 grudnia 2020r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 48 godzin tygodniowo
- Pracuje sie od poniedziłku do piątku i w soboty rano
- Niedziela jest wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 70,- tygodniowo, w tym wliczone sa koszty(gaz, elektrycznosc, woda, wifi).
- Zakwaterowanie znajduje sie na terenie firmy w kontynerach mieszkalnych, które są wyposażone i umeblowane. Na mieszkaniu tym mieszka mksymalnie 12 osób. Pokoje są 2 osobowe. Kuchnia, jadalnia, toaleta i łazienka są do wspólnego korzystania.
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73- tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) za godzine brutto € 10,71

Gospodarstwo o wielkosci 30 hektarów zajmuje sie uprawą kwiatów lilii w Holandii. W sezonie w naszej firmie pracują pracownicy sezonowi z Polski.
Chcesz podjąc prace w naszej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim na adres email jandekroon@xs4all.nl
Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia8305