Praca

Zbiory, sortowanie i pakowanie kwiatów
Nazwa FirmyEvers vd sandt
Sektor(Snij)bloemen
WojewództwoGelderland
LokalizacjaAngeren
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Zrywanie kwiatów lilie w szklarni przy pomocy nożyka
- Cięte kwiaty są bezpośrednio układane do pojemników
- Sortowanie i pakowanie ciętych kwiatow lilie odbywa sie na hali

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Wymagana jest aktywna postawa, rozważny i pomocny pracownik zespołowy
- Doświadczenie pracy przy kwiatach nie jest wymagana
- Znajomość języka Angielskiego nie jest wymagana

Informacja

- Czas trwania umowy: od pazdziernika do marca 2021r.
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 38 do 48 godzin tygodniowo, dni pracy od poniedzialku do soboty
- W soboty pracuje sie do południa
- Niedziela wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 60,- tygodniowo, w tym wliczone sa koszty(gaz, elektrycznosc, woda, intrernet).
Zakwaterowanie znajduje sie na terenie firmy w mieszkaniu umeblowanym i wyposażonym. Na mieszkaniu tym są 2-osobowe sypialnie. Pozostałe pomieszczenia są do wspólnego użytku: kuchnia, jadalnia, toalety i łazienki.
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne płatne zapewnia również pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73- tygodniowo
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) za godzine brutto € 10,21

Firma ta zajmuje sie uprawa, sortowaniem i pakowaniem kwiatów lilie w szklarni o powierzchni 4 ha. Mieści się w prowincji Gelderland w Holandii. Firma w sezonie zatrudnia około 20 pracowników. Dla pracodawcy bardzo ważne jest, aby panowała przyjemna atmosfera w pracy i między pracownikami w podczas sezonu.

Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim na e-mail Info@eversvdsandt.nl
Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia8458