Praca

Kierowca traktora
Nazwa FirmyHospers Flora
WojewództwoDrenthe
Lokalizacjazwartemeer
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Jazda traktorem
- Różnorodne prace wykonywane traktorem w polu za pomocą maszyn rolniczych
- Mechaniczne sadzenie sadzonek, plewienie
- Przygotowywanie gleby pod nową uprawę
- Mechaniczne karczowanie cebul kwiatowych w polu
- Transport upraw z pola do magazynu

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i cheć do pracy
- Doświadczenie pracy w sektorze rolnym jest konieczne
- Wymagana jest umiejetność jazdy traktorem i prawo jazdy kategorii T
- Prawo jazdy kategorii C jest preferowane
- Znajomość języka angielskiego jest preferowana, ale nie jest wymagane

- Czas trwania umowy od poczatku lutego do konca listopada 2020r.
- Przy dobrym funkcjonowaniu możliwość przedłużenia kontraktu na 1 rok
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, okolo 40-48 godzin tygodniowo od poniedziałku do soboty włacznie
- Praca w zaleznosci od warunków pogodowych i potrzeb rownież w niedziele- tylko i wyłacznie sporadycznie
- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z mieszkania do pracy
- Obowiazkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia rownież pracodawca, koszt dla pracownika € 23,73- tygodniowo
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca, koszt dla pracownika € 70- tygodniowo w tym wliczone sa koszty (gaz, elektrycznosc, woda, internet).
Jest to mieszkanie ktore miesci sie w nowym budynku, jest umeblowane i całkowicie wyposażone. Sypialne sa 2 lub 3 osobowe (łóżka sa jednoosobowe nie piętrowe).
Wspólnie z innymi pracownikami korzysta sie z łazienki, kuchni, jadalni i toalety, są rownież pralki do prania.
Mieszkanie to posiada certyfikat SNF (Stichting Normering Flexwonen).
- Wysokość pensji zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) za godzine brutto € 10,05 (wiek 21 lat lub wiecej)

Gospodarstwo rolne Hospers Flora uprawia wiele rodzajów kwiatów i roślin z tego 180 hektarów w polu, w szklarni 3,5 hektra i 1,5 hektara w doniczkach . Firma ta miesci sie w prowincji Drenthe w Holandii. Firma zatrudnia pracowników różnych narodowości, Polskiej, Rumunskiej, Holenderskiej. Dobre warunki pracy i bezpieczna praca mają ogromne znaczenie w naszej firmie, rownież dobra atmosfera podczas pracy jest dla nas bardzo ważna.
Jezeli chcesz podjąc prace w tej firmie i masz doświadczenie w jeździe traktorem, napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Angielskim lub Polskim na e-mail info@hospersflora.nl

Numer ogloszenia929