Praca

Zbiory sałaty lodowej i kapusty pekinskiej
Nazwa Firmy Gebroeders Visser
Sektor Vollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
Województwo Noord-Brabant
Lokalizacja De Heen
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Praca głównie (w 85-90%) przy zbiorach sałaty lodowej i kapusty pekińskiej na polu
- Zbiór ręczny (praca na kolanach) przy pomocy zadaszonej maszyny taśmowej
- Wykonywanie również innych prac przy pielęgnacji roślin (w 10-15%)

Kwalifikacje

Wymagania:
- Doświadczenie przy zbiorach sałaty lodowej i kapusty pekińskiej nie jest wymagane.
- Mile widziane jest doświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym (zwłaszcza przy zbiorach sałaty), ogrodnictwie lub sadownictwie
- Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy.
- Gotowość do ciężkiej pracy i szybkiego uczenia się.
- Dobry stan zdrowia i dobra kondycja fizyczna.
- Umiejętność jazdy traktorem będzie dużym atutem.

- Czas trwania umowy: określony – od 15 maja do 15 listopada 2017 r.
- Liczba godzin tygodniowo: ok. 48, 6 dni w tygodniu, czasami również w niedziele (w zależności od warunków pogodowych).
- Data rozpoczęcia: Połowa maja
- Pracodawca oferuje zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych (2-3 osoby), wspólna kuchnia i łazienka - koszt ponosi pracownik - 70 Euro tygodniowo (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności, internetu).
- Pracodawca zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie - koszt ponosi pracownik – 20,02 Euro tygodniowo.
- Wysokość pensji brutto: 9,43 (dla osób ukonczone 23 lat) – zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO)

Gospodarstwo rolne zlokalizowane w prowincji Noord-Brabant w Holandii, zajmujące się uprawą sałaty lodowej i kapusty pekińskiej (40 ha) oraz brukselki (30 ha). Pracodawca sezonowo zatrudnia około 15 pracowników.

Jak zglosic swoja kandydature? Zobacz dane kontaktowe: ZAPISZ SIE lub LOG IN
Numer ogloszenia 943