Praca

Sortowanie i pakowanie warzyw
Nazwa FirmyMts. Boon
SektorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
WojewództwoFlevoland
LokalizacjaZeewolde
Opis pracy

Zakres obowiązków obejmuje:
- Sadzenie, sortowanie i pakowanie fasoli i brukselki
- Sortowanie i pakowanie brukselki trwa od końca sierpnia do lutego
- Sortowanie i pakowanie fasoli rozpoczyna się w lipcu i trwa do końca września

Kwalifikacje

- Wymagana jest duża motywacja i chęć do pracy
- Wymagana jest umiejetność pracy w grupie
- Doświadczenie pracy przy sortowaniu nie jest wymagane
- Ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- Znajomość jezyka obcego nie jest wymagana

- Okres pracy i umowa o pracę rozpoczyna sie od 01-07-2020 do 15-03-2021
- Można podjać prace na krótszy okres, minimalnie 4 tygodnie
- Czas pracy 6 dni tygodniowo, około 42 godziny tygodniowo
- Niedziela wolna od pracy
- Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca na terenie firmy w domu mieszkalnym umeblowanym .
W domu znajduje sie 8 pokoi 2 osobowych, kuchnia, salon, 2 łazienki/toalety do wspólnego korzystania. Kobiety mieszkaja osobno. Nalezy zabrac wlasna posciel.
- Koszt za mieszkanie to € 39,20- tygodniowo w tym wliczone sa koszty (gaz, elektrycznosc, woda, internet)
- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pracodawca, koszt € 25,76 - tygodniowo
- Wysokość pensji brutto zgodnie z Holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO) za godzine brutto € 10,77 ( 21 lat lub wiecej)

Gospodarstwo rolne znajduje się w prowincji Flevoland w Holandii i zajmuje sie uprawą i przetwórstwem warzyw (fasola, brukselka, cebula, ziemniaki i marchw). Przetworzone produkty dostarczane sa bezpośrednio do dużych sieci supermarketów. Firma zatrudnia 14 pracowników całorocznie, w pracy jest dobra atmosfera.
Chcesz podjąc prace w tej firmie? Napisz bezpośrednio do pracodawcy w jezyku Polskim na e-mail alblashoeve@telfort.nl . Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Numer ogloszenia959