Locuri de muncă

Recoltarea sparanghelului
Numele CompanieiVOF Rasing-Hendriks
SectorAsperges
ProvinceLimburg
OrașVeulen
Descrierea postului

- recoltarea și sortarea sparanghelului
- munca este în câmp deschis
- lucrul cu sparanghel este susținut de sistemele electrice care fac munca mai puțin greu

Calificări

- motivația și dorința de a lucra este necesară
- experiența în sectorul agricol și recoltarea sparanghelului este binevenită, dar nu este necesară
- starea fizică bună , datorită activităților de angajare
- capacitatea de a comunica în limba engleză este binevenită
- permisul de conducere (B) nu este necesar, ci este preferat
- în medie 15-20 kg de sparanghel pe oră sunt înțepați

- munca începe de la mijlocul lunii aprilie până în 24 iunie
- munca este de aproximativ 50 de ore pe săptămână repartizată pe parcursul a 6 zile
- în funcție de condițiile meteorologice, se lucrează ocazional în zilele de duminică
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 50 € - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, Wi-Fi gratuit).
Locuința este complet mobilată. Există 2-4 camere, baie, toaleta și bucătăria, mașina de spălat trebuie să fie împărțită cu alți angajați.
Fiecare cameră are TV și lenjerie de pat, Wi-Fi gratuit. Puteți lua cu dvs. un set-top box prin satelit.
- asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator în valoare de 21,14 € pe săptămână.
- salariul este în conformitate cu contractul colectiv de muncă olandez (CAO), plata pe oră brute de 9,82 EUR

Ferma este o companie de familie specializata in cresterea sparanghelului pe teren de 11 ha. În timpul sezonului există 15 angajați.

Numărul anunțului1807