Locuri Munca

Culegator afine, loc de muncă pentru vacanța de vară!
Numele CompanieiMts van den Berg
SectorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
ProvinceLimburg
OrașSwalmen
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Cules de afine
- Alegerea poziției în mână în picioare
- Înălțimea arbustului de afine 1-1,5 m
- Colectarea boabelor în găleți mici, apoi într-un dulap mare cu fructe

Calificări

- Grija in manipularea fructelor
- Candidati pozitivi si motivate
- Candidații trebuie să fie cursanți rapizi
- Experiența de lucru cu afinele nu este necesară
- Este necesară cunoașterea limbii engleze sau germane

- Lucrările încep de la sfârșitul lunii iunie până la sfârșitul lunii septembrie 2020
- Se lucreaza 6 zile pe saptamina, 45-55 de ore pe săptămână, intre orele 8-18, in functie de conditiile meteorologice uneori se poate lucra si duminica
- Cazare asigurata contra cost(include toate costurile:gaz,electricitate,apa) 56 euro/saptamina.
Locuința se află în incinta companiei și este complet mobilată. Dormitoarele, baia, toaleta și bucătăria trebuie să fie împărțite cu alți angajați.
- Asigurare medicala platita de angajator:23,73 euro/saptamina
- Plata pe ora brut la 38 ore:
- 21 de ani sau mai mult € 10,05
- 20 de ani sau mai mult de € 8,05
Se acorda bonusuri pentru bune rezultate

Compania este specializată în cultivarea afinelor și are 19 hectare de teren. Compania este situată în provincia Limburg, în Olanda. Locul de muncă și locurile de cazare sunt în același loc.
Uitați-vă la site-ul nostru web https://landgoedblankwater.nl/nl/home

Vrei să lucrezi pentru compania noastră? Vă rugăm să scrieți direct angajatorului în engleză sau germană. Angajatorul va contacta candidații selectați.

Numărul anunțului1874