Locuri Munca

Culegere si sortare flori
Numele Companieivan Leeuwen BLoemen bv
Sector(Snij)bloemen
ProvinceLimburg
OrașMelderslo
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

-Culegerea florilor se face in cimp intr-o pozitie in picioare putin aplecat
-Sortarea florilor se facein interiorul cladirilor
-Aceasta slujba sezoniera este o oportunitate pentru studenti

-Candidatii trebuie sa fie persoane pozitive si motivate pentru a oferi o munca buna
- Persoane flexibile si rapide carora le place munca in aer liber
-Persoanele sa aiba in jur de 1,65 m inaltime,buna conditie fizica si sa nu fie daltoniste
-Se solicita un pic de experienta in agricultura
-Engleza sau germana satisfacator

- Contractul de muncă începe la mijlocul lunii mai până la sfârșitul lunii octombrie
- Plata pe ora brut la 38 ore, 10,05 euro
- Se lucreaza 40 ore pe saptamina impartite in 6 zile
- Cazare asigurata contra cost (include toate costurile:gaz,electricitate,apa) 70 euro/saptamina
- Cazarea este o casă complet mobilată cu dormitoare individuale și duble. Bucătăria, baia și toaleta sunt partajate cu alți angajați.
- Asigurare medicala platita de angajator: 23,73 euro/saptamina
- Distanta la locul de munca este de 10 min. cu bicicleta

Compania de flori este o mică afacere de familie și este specializată în cultivarea multor tipuri diferite de flori de vară. Compania este situată în provincia Limburg, în Olanda.
Vrei să lucrezi pentru compania noastră? Vă rugăm să scrieți direct angajatorului în engleză. Angajatorul va contacta candidații selectați.

Numărul anunțului2107