Locuri de muncă

Culegere si sortare flori
Numele Companiei van Leeuwen BLoemen bv
Sector (Snij)bloemen
Province Limburg
Oraș Melderslo
Data de inceput 01-06-2018
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

-culegerea florilor se face in cimp intr-o pozitie in picioare putin aplecat
-sortarea florilor se facein interiorul cladirilor
-aceasta slujba sezoniera este o oportunitate pentru studenti

-candidatii trebuie sa fie persoane pozitive si motivate pentru a oferi o munca buna,persoane flexibile si rapide carora le place munca in aer liber
-persoanele sa aiba in jur de 1,65m inaltime,buna conditie fizica si sa nu fie daltoniste
-se solicita un pic de experienta in agricultura
-engleza sau germana satisfacator

-9,59 euro brut/ora -se lucreaza 40-45 ore pe saptamina impartite in 6 zile
-cazare asigurata incluzind costurile de
-electricitate,apa,gaz-70 euro/saptamina
-asigurare medicala platita de angajator 20 euro/saptamina
-distanta la locul de munca este de 5 min. cu bicicleta
-40-45 ore pe saptamina impartite in 6 zile
-Determinata de 4 luni, 01.06.2018-30.09.2018

Compania de flori are multe tipuri diferite de flori de vară. Compania este situată în sudul Olandei (Limburg). De asemenea, locațiile și locurile de muncă sunt situate în această regiune.

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 2107