Locuri Munca

Culegerea cireșelor, mere și pere
Numele CompanieiC.J.M. van den Heiligenberg
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceUtrecht
OrașWijk bij Duurstede
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- tot felul de lucru în fructe.
- subțierea perelor
- culegerea cireșelor
- culegerea mere și pere
- activitățile de muncă sunt în picioare

- candidații trebuie să fie pozitivi și motivați să ofere o muncă bună
- Experiența cu sectorul agricol este preferată
- din cauza activităților de muncă bună condiție fizică

- Pearcele subțire și toate celelalte tipuri de lucrări încep de la jumătate până la sfârșitul lunii
iunie
- Preluarea cireșelor începe de la jumătatea lunii iunie, timp de 4-6 săptămâni
- Colectarea merelor și a perelor începe de la jumătatea lunii august, timp de 4-5 săptămâni
- Munca este de aproximativ 40-50 de ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- În funcție de condițiile meteorologice, aceștia lucrează ocazional duminică
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 70 € - pentru o săptămână.
- asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator în valoare de 21,14 €
pentru o săptămână.
- salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de 9,82 € (cu 38
de ore pe săptămână

Compania de fructe are 3 hectare de cireșe, 18 hectare de mere și pere și este situată în provincia Utrecht. Angajatorul are în jur de 30 de angajați care lucrează la fermă în timpul sezonului.

Numărul anunțului2344