Locuri Munca

Tăierea pomilor fructiferi
Numele CompanieiC.J.M. van den Heiligenberg
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceUtrecht
OrașWijk bij Duurstede
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- pomi fructiferi prunați cu o foarfecă manuală sau o foarfecă electrică
- Uneori trebuie să folosești o scară mică pentru a ajunge în vârful copacului
- munca se face în picioare
- munca este pe teren în condiții meteorologice diferite

- candidații trebuie să fie pozitivi și motivați să ofere o muncă bună
- Experiența de lucru cu pomii fructiferi este de preferat, dar nu este necesară
- Experiența de muncă în sectorul agricol este necesară
- O condiție fizică bună este de preferat din cauza activităților de la locul de muncă
- Engleza este obligatorie

Informații

- Angajatorul oferă muncă în două perioade:
- 1 lună de la mijlocul lunii noiembrie până la 21 decembrie 2019
- 3 luni din ianuarie până în aprilie 2020
- Munca este de aproximativ 40 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână, de luni până sâmbătă
- Duminica este liberă de muncă
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 70 € pentru angajat - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, internet)
- Locuința se află în unitatea de locuit complet mobilată la sediul companiei. Unitatea de living are 1 dormitor pentru 3 sau 4 persoane și o bucătărie comună, living și baie.
Zonele de locuit sunt încălzite, o mașină de spălat și un televizor sunt de asemenea disponibile.
- Locul de muncă și locuința se află în aceeași zonă și nu trebuie să călătoriți la muncă
- Asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator în valoare de € 21,14 pentru o săptămână
- Salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de € 9,94 ( 21 de ani sau mai mare)

Compania de fructe are 3 hectare de cireșe, 18 hectare de mere și pere și este situată în provincia Utrecht in Olanda. Angajatorul are în jur de 30 de angajați care lucrează la fermă în timpul sezonului.

Numărul anunțului2344