Locuri Munca

Recoltarea de mere și pere
Numele CompanieiG.J.M. Berben VOF
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceGelderland
OrașBalgoij
Descrierea postului

- Recoltarea de mere și pere
- Munca se face manual în poziție vertical

- Candidații trebuie să fie motivați pentru a oferi o muncă bună
- Este necesar să colectați cu precauție merele și perele pentru a nu le deteriora
- Este necesară cunoașterea limbii engleze sau germane
- Este necesară o experiență profesională în sectorul agricol
- Din cauza activităților de muncă bună condiție fizică

- Începutul lucrărilor de la sfârșitul lunii august pentru perioada de 3 - 4 săptămâni
- Munca este de 40-50 ore răspândită pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- În funcție de condițiile meteorologice, lucrul este, de asemenea, duminică - ocazional
- Angajatorul oferă locuințe, costul este pentru angajat € 63 - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă)
- Locuința este în unități de locuit mobilate. Există 6 dormitoare, 2 sau 3 persoane într-o cameră și o bucătărie cu zonă de luat
- Asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator, costurile fiind pentru angajat € 21,14 pe săptămână
- Salariul este conform CAO-ului olandez, plata pe oră brute de 9,94 €

Compania Fruit este situată în Olanda și este specializată în cultivarea merelor și perelor.
În cadrul companiei funcționează 50 de lucrători sezonieri în timpul sezonului de recoltare

Numărul anunțului2739