Locuri de muncă

Culegator capsuni
Numele Companiei De Peelkroon B.V.
Sector Zacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
Province Limburg
Oraș America
Data de inceput 15-03-2018
Descrierea postului

Se lucreaza in sere, se culeg capsuni la inaltimea umarului si stind in picioare .

-nu se solicita dar cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
- candidații trebuie să fie muncitori și motivați să furnizeze o muncă bună
- din cauza activităților de muncă bună condiție fizică
- manevrați cu atenție căpșunile
- nu este necesară obținerea experienței de muncă

Informații

Determinata de 3 luni
15.03.2018 – 15.06.2018

- 40-45 ore pe saptamina impartite in 6 zile
- Se lucreaza 40-45 ore pe saptamina impartite in 6 zile
- 9,59 euro brut/ora

Angajatorul pune la dispozitie cazarea(a fost anterior hotel) contra sumei de 70euro/saptamina(include costurile aferente consumului de electricitate,gaz,apa)Chiria se plateste direct proprietarului.Cladirea este complet mobilata si este localizata in centrul unui mic oras HORST. Sint 4 dormitoare,bai ,toalete si bucatarie care se folosesc in comun cu ceilalti muncitori.
Angajatorul inchiriaza biciclete pentru deplasarea la locul de munca(aprox.5 km)
Muncitorul trebuie sa duca perna,patura,lenjerie,farfurii,cutite si cani.

- depinde de sosirea ocazională a zilei de sâmbătă
- asigurarea de sănătate este organizată de Angajator în valoare de 19,70 € pe săptămână.

Compania este situată în provincia Limburg în Olanda. Căpșunile cresc în seră. Angajatorul lucrează cu o mică echipă internațională pe parcursul întregului an cu 10 persoane.
În sezonul de căpșuni lucrează 40 de angajați.

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 3093