Locuri de muncă

Lucrător de porc experimentat
Numele Companiei Fokzeugenbedrijf Bervoets BV
Sector Dierhouderij
Province Noord-Brabant
Oraș Baarle Nassau
Data de inceput 21-03-2018
Tipul de angajare
  • Vast
Descrierea postului

Trebuie să aveți experiență în: inseminarea porcilor; supravegherea reproducerii și îngrijirea purceilor.
Alte sarcini sunt:
- -hranirea porcilor
-ingrijirea porcilor nou nascuti
- administrarea medicamentelor
- se lucreaza 6 zile pe saptamina,in jur de 40 ore
-program 07.00-17.00
-in functie de necesitati si conditii,cu acordul angajatului se poate lucra si duminica

Calificări

-experienta in domeniu de minim 1an

-9,59 euro brut/ora,in concordanta cu contractul colectiv de munca olandez(CAO)
-asigurare medicala platita de angajator,aprox 20 euro/saptamina
-cazare asigurata contra sumei de 150 euro/luna care include si costurile pentru gaz,electricitate,apa)
-camerele sint complet mobilate,baile,toaletele,bucataria se folosesc la comun cu ceilalti angajati

Breeding company in Baarle-Nassau, North Brabant specializes in pig breeding.

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 3558