Locuri de muncă

culegerea,sortarea si cintarirea ciupercilor in hala
Numele Companiei Wilke B.V.
Sector Paddenstoelen/champignons
Province Limburg
Oraș Kessel
Data de inceput 01-04-2018
Tipul de angajare
  • Vast
Descrierea postului

- culegerea,sortarea si cintarirea ciupercilor in hala

Calificări

-Experienţa şi calificări solicitate
-datorita muncii care trebuie prestata se solicita o buna conditie fizica
-nu se solicita experienta in culegerea ciupercilor,dar poate fi un avantaj
-engleza sau germana satisfacator

Informații

-posibilitate de 1 an
-culegerea,sortarea si cintarirea ciupercilor in hala
-ferma este specializata in cultivarea ciupercilor de peste 10ani,munca este sustinuta de sisteme electrice ceea ce face sa fie mult mai usoara
-contractul poate fi de durata unui an
-ocazional se poate lucra si duminica
-se lucreaza 40-50 ore /saptamina
-9,11 euro brut/ora pentru persaonele cu virsta 22 ani sau mai mult
--cazare asigurata de angajator contra sumei de 56 euro/saptamina(include electricitate,gaz,apa)
-dormitoare pentru 6 persoane, complet mobilate,baia,toalete,bucataria,masini de spalat se utilizeaza la comun
-asigurare medicala platita de angajator 108 euro/luna

The farm is company specializes in growing mushrooms from 10 years. During the season there are working 20 Employees. Working with mushrooms is supported by the electrical systems which makes the work less heavy.

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 3597