Locuri de muncă

se culeg capsuni in cimp, munca de vacanță!
Numele Companieia van dijk aardbeienkwekerij
SectorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
ProvinceNoord-Brabant
Orașrucphen
Data de inceput01-06-2019
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- se culeg capsuni in cimp

- candidații trebuie să fie muncitori și motivați să facă o muncă bună
- Este nevoie de experiență de lucru cu căpșuni
- starea fizică bună , datorită activităților de angajare
- Este necesară limba engleză

- Lucrarea începe de la începutul lunii iunie până la sfârșitul lunii august 2019
- munca este de aproximativ 40 de ore pe săptămână, repartizată pe parcursul a 6 zile
- În funcție de condițiile meteorologice, aceștia lucrează ocazional duminică
- asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator, costul este de 21,14 € pentru o săptămână
- salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de 9,82 € (22 ani sau mai mult)
- Angajatorul oferă locuințe, costurile sunt de 70 € pe săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă și WiFi gratuit)
Locuințele sunt în unități vii și rulote în fermă și sunt complet mobilate. Există dormitoare pentru 1 până la 2 persoane. Baie, toaletă și bucătărie, mașină de spălat trebuie să fie împărtășite cu
alți angajați

Suntem o companie mică de familie care produce căpșuni în camp. În timpul sezonului funcționează aproximativ 8-10 persoane. Ne concentrăm pe un bun contact cu oamenii și lucrăm împreună în grup. La muncă este o atmosferă plăcută.

Numărul anunțului3717