Locuri de muncă

se culeg capsuni in cimp
Numele Companiei a van dijk aardbeienkwekerij
Sector Zacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
Province Noord-Brabant
Oraș rucphen
Data de inceput 01-06-2018
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- se culeg capsuni in cimp

-muncitori pozitivi si motivati pentru a presta o munca buna
-experienta in culegerea capsunilor

-Limbi straine necesare (inclusiv gradul de cunoaştere) engleza satisfacator
-40 ore pe saptamina impartite in 6 zile
-9,59 euro brut/ora
-asigurare medicala platita de angajator:19,39 euro/saptamina
-se asigura cazare-in unitati in cadrul fermei-dormitoare cu 1-4 locuri,complet mobilate contra sumei de 75 euro/saptamina care include electricitate,gaz,apa,internet
-baile,toaletele,bucataria si masinile de spalat se folosesc la comun
-Determinata de 3 luni, 01.06.2018-01.09.2018

The strawberries are growing in the open field. During the season works approximately 12 people. We are a small company focused on a good contact with people, we work together in a group.

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 3717