Locuri de muncă

Ridicarea căpșunilor
Numele CompanieiFoesenek De grote meeren B.V.
SectorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
ProvinceNoord-Brabant
OrașRijsbergen
Data de inceput15-05-2019
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Ridicarea căpșunilor
- Plivit și pune paie sub căpșuni
- activitățile de lucru sunt în genunchi pe teren

- candidații trebuie să fie pozitivi și motivați pentru a oferi o muncă bună
- experiența de lucru cu căpșuni nu este necesară
- starea fizică bună , datorită activităților de angajare
- Este necesară limba engleză sau germane

Informații

- începerea lucrărilor 15-15 septembrie
- munca este de aproximativ 36-48 de ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- În funcție de condițiile meteorologice, aceștia lucrează ocazional duminică
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 60 €.
Locuința este situată în cadrul companiei și este complet mobilată, există 2 camere personale, toilet, keuken en badkamer moeten worden gedeeld met andere werknemers.
- Angajații trebuie să vă aducă propriile articole de pat și bucătărie, plăci de pan, cană, furculiță și cuțit.
- asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator în valoare de 24,15 € pe săptămână.
- salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de 9,82 € (cu 38 de ore pe săptămână)

Ferma de familie este situată în Noord-Brabantul Țărilor de Jos. Ferma produce căpșuni.

Numărul anunțului4074