Locuri de muncă

Cules de zmeura, mure, cirese si pere
Numele Companiei Firma van de Water
Oraș Erichem
Descrierea postului

- culegerea zmeurei, murelor, cireselor si perelor
- curatarea zmeurei, murelor, cireselor si perelor
- activitatea se face stand in picioare

- candidatii trebuie sa aiba motivatie si dorinta de a lucra bine
- nu este necesara experienta în domeniul agricol
- conditie fizica buna, datorita specificului activitatii

Informații

- munca incepe imediat, contractele de munca sunt de 6 luni
- programul de lucru este de aprox 40 ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe saptamana
- in functie de vreme, se poate lucra si duminica
- angajatorul poate oferi cazare in ferma, Wi-Fi gratuit
- angajatorul ofera asigurare de sanatate care este de 22,26 Euro pe saptamana
- plata salariului se face în conformitate cu normele olandeze (CAO). Se plateste 9,59 euro brut/ora (38 ore/saptamana)

Descrierea Companiei

Ferma se afla in Olanda, provincia Gelderland

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 4087