Locuri de muncă

culegator castraveti
Numele CompanieiJahokom
SectorGlastuinbouw
ProvinceZuid-Holland
OrașPijnacker
Data de inceput01-04-2019
Tipul de angajare
  • Vast
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

-cultivarea si culegerea castravetilor
-sortare si ambalare
-lucrari necesare in sera

Calificări

-persoane motivate sa presteze o munca de calitate
-persoane flexibile carora le place munca in echipa
-experienta in agricultura
-inaltimea de 1.80m
-este necesară cunoașterea limbii engleze

se lucreaza 30-50 ore/saptamina impartite in 6 zile,la nevoie se lucreaza duminica
-locul de munca se afla la 1 km de cazare
-9,82 euro brut pe oră
-asigurare medicala platita de angajator de 90 euro/lună
-cazare in dormitoare de 8 persoane(exista 4 dormitoare) contra sumei de 250 euro/luna-include electricitate,gaz,apa,interne.

Compania detine2.2 ha de sere,are 5 muncitori cu contract permanent,plus 5-6 in sezon

Numărul anunțului4376