Locuri de muncă

Cules flori
Numele CompanieiGebr. P en M Hermans
SectorBloembollen
ProvinceZuid-Holland
OrașVoorhout
Data de inceput01-06-2019
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- luând flori pe câmp

- este necesară o motivație și o dorință bună de a oferi o muncă bună
- din cauza activităților de muncă bună condiție fizică
- experiența de lucru cu flori nu este necesară
- Este necesară limba engleză

Informații

- începerea lucrului de la 1 iunie la 1 octombrie 2019
- munca este de aproximativ 40-50 de ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- depinde de condițiile meteorologice de lucru este, de asemenea, duminică
- Angajatorul oferă locuințe complet mobilate (2 persoane într-o singură cameră). Baia și toaleta trebuie să fie distribuite altor angajați
Costul este de € 45, pe săptămână inclusiv (electricitate, apă, internet).
- Salariul este pe oră brut de € 9,82
- Angajatorul oferă gratuit cina de seară în fiecare zi
- există o sală de sport disponibilă pentru angajați

Compania este specializată în cultivarea florilor gladiolus de 15 ha și este situată în Zuid-Holland, în Olanda.

Numărul anunțului4385