Locuri Munca

Lucrează într-o fermă de ciuperci
Numele Companieivan Asseldonk Mushrooms B.V.
SectorPaddenstoelen/champignons
ProvinceNoord-Brabant
OrașZijtaart
Tipul de angajare
  • Vast
Descrierea postului

- Cules de ciuperci
- Sortarea ciupercilor
- cântărirea ciupercilor

Calificări

- Candidații trebuie să fie motivați să ofere o muncă bună
- candidații trebuie să fie entuziaști și flexibili
- din cauza activităților la locul de muncă condiție fizică bună
- Nu este necesară experiență în culesul ciupercilor, este un mare avantaj
- Limba engleză este necesară

- Munca este de 1 an cu posibilitate de prelungire (minimum 3 luni)
- Ciupercile se recoltează 7 zile pe săptămână, angajatul are 1 sau 2 zile libere pe săptămână
- Angajații lucrează în medie la 45 de ore pe săptămână
- Locuința este situată în cadrul companiei și este echipată cu dormitoare, camere sanitare pentru living, spălătorie și bucătărie. Puteți utiliza mașinile de spălat și uscătoarele pentru
         liber. Angajatorul va pune la dispoziție și biciclete disponibile pentru relaxare sau cumpărături.
- Costul locuinței este de 70,00 EUR pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă).
- Tangajatorul oferă asigurări de sănătate, costul este de 21,14 € pe săptămână.
- Plata brută 9,44 € pe oră
- Compania oferă un sistem de bonusuri prin care angajatul poate obține un bonus de până la 250 EUR pe perioadă.

Van Asseldonk Mushrooms B.V. este o fermă de ciuperci în care sunt cultivate în principal ciuperci albe (fine, medii și uriașe) pentru piața proaspătă din Europa.
Condițiile bune de muncă, munca sigură și sănătoasă sunt foarte importante în cultivarea ciupercilor. Considerăm că este foarte important ca angajatul să lucreze bine și în siguranță, o atmosferă bună de muncă și plăcerea în muncă au prioritate.
Oferind cea mai înaltă calitate posibilă este foarte important, dar și integritatea, managementul bun, controlul intern. Compania noastră are certificate: Produse corecte, Gap global.

Numărul anunțului4501