Locuri Munca

Lucrați la pepiniera arbuștilor
Numele CompanieiBoomkwekerij Cees Koemans
SectorBoomkwekerij/vaste planten
ProvinceZuid-Holland
OrașBoskoop
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Arborele de ghiveci pe ghiveci
- Udare, buruieni
- Ingrijirea plantelor de ghivece
- Etichetați pe ghivece
- Pregătirea livrării
- Munca este afară și într-o seră

Calificări

- Motivație mare și dorința de a lucra
- Este preferată experiența de muncă în sectorul horticol / agricol
- Experiența de muncă la creșa arbuștilor nu este necesară
- Comunicarea în engleză sau germană este necesară

- Angajatorul oferă muncă în perioada 9 martie - 19 iunie 2021
- Munca este de aproximativ 40-45 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână
- Duminica este liberă de la serviciu
- Angajatorul asigură cazarea, costul pentru angajat este de 85,00 EUR pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, wifi).
- Casa este mobilată și are dormitor, living, toaletă, baie și bucătărie. Casa trebuie împărțită cu alți angajați. De asemenea, sunt disponibile gratuit o mașină de spălat, uscător și lenjerie de pat.
- Asigurarea de sanatate este aranjata de angajator, costurile sunt pentru angajati € 25-pe saptamana
- Salariul este conform Olandei (CAO), plata pe oră brut € 10,24- (21 de ani sau mai mult)

Arbusti Ferma pepinieră are 1 hectar de seră și 2 hectare de ghiveci afară și este specializată în cultivarea Magnoliei și a altor arbuști. Ferma este situată în provincia Zuid-Holland, în Olanda și acolo lucrează 4 angajați sezonieri. Există o atmosferă bună la locul de muncă.

Responses to the ad by employment agencies will be ignored!

Numărul anunțului4822