Locuri Munca

Recoltează varza de Bruxelles
Numele Companieivof h&c bos
SectorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
ProvinceZuid-Holland
Orașzevenhuizen
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Recoltarea mecanică a varza de Bruxelles pe camp
- Recoltarea se face în echipă formată din 4 persoane
- Munca se face în picioare sau îndoită
- Sortarea varza se face într-o echipă de 6 persoane din deposit
- Recolta este ambalată imediat pe câmp pentru transport la client

- Candidații trebuie să fie dispuși să lucreze afară în diferite condiții meteorologice
- Candidații trebuie să fie flexibili de muncă
- Datorită activităților de la locul de muncă este preferată condiția fizică bună
- Experiența de muncă în recoltarea varza de Bruxelles
- Candidații trebuie să vorbească engleză sau germane
- Este de preferat permisul de conducere categoriile B și T (capacitatea de a conduce un tractor), dar nu este necesar

- Lucrările vor începe imediat până la sfârșitul lunii februarie 2020
- Munca este de aproximativ 40 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână; sambata lucrezi mai putin ore
- Nicio treabă duminică
- Orele exacte sunt determinate împreună cu angajatul
- Angajatorul oferă locuințe la companie, costul este pentru angajat de 35 €, - pe săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă)
Casa este o unitate de cazare complet mobilată la fermă. Conține dormitoare, baie și bucătărie. Bucătăria și baia sunt împărțite cu 5 persoane.
- Angajatorul oferă asigurare de sănătate, costul este pentru angajat 21 €, - pe săptămână
- Salariul pe oră brut este de 11 €, -

Compania este o fermă cu varza, cartofi, ceapă și grâu. Toamna și iarna ne ocupăm în principal de cules și sortare de varză.
Lucrăm întotdeauna în echipe de 4-6 persoane, în funcție de sarcina care trebuie îndeplinită.

Numărul anunțului4972