Locuri de muncă

Recoltarea florilor în tuneluri și câmp deschis
Numele CompanieiVan Alem Bloemen
Sector(Snij)bloemen
ProvinceGelderland
OrașDreumel
Data de inceput01-05-2019
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- recoltarea florilor cu mâna sau cu un cuțit în tuneluri și câmp deschis
- angajatul trebuie să aducă buchete de flori la recipiente cu apă la tractor
- sortarea florilor tăiate în deposit
- îngrijirea culturilor, plantarea, plivirea (o dată pe săptămână)
- munca se face alternativ în câmp și în depozit, în picioare

- este necesară o bună motivație pentru a obține o muncă bună
- din cauza activităților de muncă bună condiție fizică
- înălțimea angajatului este importantă, minim 165 cm, deoarece unele activități de lucru o impugn
- experiența de lucru cu flori nu este necesară
- Este necesară limba engleză

- începutul lucrului de la mijlocul lunii mai până în 15 octombrie 2019
- munca este de aproximativ 38-45 de ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- depinde de condițiile meteorologice de lucru este, de asemenea, duminică
- asigurarea de sănătate este organizată de către Angajator, costul este de 21,14 € pe săptămână
- salariul este conform Olandei (CAO), brut pe oră € 9,82 (22 ani și peste)
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de € 80,00, pe săptămână inclusiv (gaz, electricitate, apă, internet)
Locuință de 7 persoane, complet mobilată, este situată în cadrul companiei. Dormitoarele sunt de 2 persoane, împreună cu alți angajați trebuie să fie împărțite bucătărie, baie și toaletă.

Compania de 5,5 ha în teren și tuneluri de 4000 m2 este specializată în creșterea florilor (Ranunculus, Peony, Dianthus), în Țările de Jos. Este o companie mică, cu o atmosferă de lucru foarte frumoasă.

Numărul anunțului5171