Locuri de muncă

Recoltarea sparanghelului a colecta căpșuni în camp
Numele CompanieiVOF Galema
SectorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
ProvinceFlevoland
OrașMarknesse
Data de inceput01-05-2019
Descrierea postului

- recoltarea sparanghelului în camp
- colecta căpșuni
- plantare, plivit în camp

Calificări

- candidații trebuie să fie motivați să lucreze
- experiența de lucru în agricultură este preferată
- independența, capacitatea de a lucra într-o echipă este necesară
- nu este necesară nici o limbă străină

Informații

- munca este de 2 luni mai și iunie 2019
- în funcție de condițiile meteorologice, nu este necesar să lucrați și duminică
- asigurarea de sănătate este aranjată de costurile Angajatorului este de €21,14, - pe o săptămână
- salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de 9,82 EUR
- Angajatorul oferă locuințe gratuite la sediul companiei. Este o caravană cu un dormitor și o chicinetă complet mobilată.
Împreună cu alți angajați, trebuie să folosiți o baie și o toaletă pentru maximum 5 persoane.

O mică fermă biologică este specializată în cultivarea de sparanghel, căpșuni, dovleci și cartofi. Zilnic la companie lucrează 5 persoane împreună cu Angajatorul într-o atmosferă plăcută.

Numărul anunțului5200