Locuri de muncă

Colectare ciuperci
Numele CompanieiMarchamp vof
SectorPaddenstoelen/champignons
ProvinceNoord-Brabant
Orașmariahout
Data de inceput10-04-2019
Tipul de angajare
  • Vast
Descrierea postului

- sortare, sortare și ambalare ciuperci
- ciupercile sunt colectate în picioare

- candidații trebuie să fie motivați pentru a oferi o muncă bunăenthusiastic and flexible
- nici o teamă de înălțimi nu este necesară
- experiența în colectarea ciupercilor este preferată
- este necesară cunoașterea limbii engleze

- începeți munca acum minim 3 luni, cu posibilitatea de contract de 1 an
- lucrează 7 zile pe săptămână, angajatul are 1 zi liberă pe săptămână
- angajatul lucrează în medie 40-50 de ore pe săptămână
- locuința se află în cadrul companiei, este mobilată și puteți folosi gratuit mașina de spălat și uscătorul
- există cu camere single, living și bucătărie, toalete (3) și băi (2)
- costul de cazare este de 50 € pe săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, WiFi)
- angajatorul oferă asigurări de sănătate, costul este de 21,14 € pe săptămână
- salariu pe oră brute € 9,33

Descrierea Companiei

Compania creste ciuperci. La companie lucrează 12 angajați.

Numărul anunțului5361