Locuri Munca

Lucrez la subțierea perelor
Numele CompanieiFruitbedrijf M Tijssen
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceGelderland
OrașAltforst
Descrierea postului

- subțierea perelor a merelor

- munca este pe teren

Calificări

- candidații trebuie să fie motivați să lucreze
- experiența de lucru în agricultură este preferată
- este necesară cunoașterea limbii engleze sau germane
- se preferă permisul de conducere din categoria B

- munca începe de la 1 iulie la 31 iulie: Lucrez la subțierea perelor
- munca începe de la 26 august până la 20 octombrie: recoltarea merelor și a perelor
- munca se desfășoară pe o perioadă de 6 zile pe săptămână, de luni până vineri de la 7:00 la 18:00 și de sâmbătă între orele 7:00 și 12:00
- Duminică liberă de muncă
- asigurarea de sănătate este aranjată de costurile Angajatorului este de €24,15, - pe o săptămână
- salariul este în conformitate cu Olanda (CAO), plata pe oră brute de 9,94 EUR
- costul locuinței este de 75 EUR pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, WiFi)
- Angajatorul oferă locuințe la sediul companiei. Locuința este complet mobilată, există un frigider și congelator, o chicinetă, baie, toaletă și camere pentru 2 sau 4 persoane.
- Angajații pot folosi gratuit 2 biciclete și o mașină pentru călătorii de lucru

Compania este situată în Altforst, în provincia Gelderland din Olanda și acoperă 16 hectare de măr și pere (75% pere și 25% mere).
De asemenea, avem un teren de 14 hectare în Batenburg cu pomi de măr, la 7 km de Altforst.

Numărul anunțului5547