Locuri Munca

Angajat la pepiniera copacilor și arbuștilor
Numele CompanieiFrowein Export BV
SectorBoomkwekerij/vaste planten
ProvinceNoord-Brabant
OrașSint Agatha
Descrierea postului

- Ajutor cu recoltarea mecanică a copacilor și arbuștilor
- Pregătirea arborilor și butașilor arbustilor pentru expediere
- Încărcare și descărcare
- Muncă în general variată la pepiniera copacilor
- Lucrările se desfășoară pe teren în condiții meteorologice diferite

- Sunt necesare motivații ridicate și disponibilitate de a furniza o muncă bună
- Este necesară pregătirea de a lucra în teren în diferite condiții meteorologice
- Este preferată experiența de muncă în sectorul agriculturii sau horticulturii
- Nu este necesară experiența de lucru la pepiniera copacilor și arbuștilor
- Bărbații sunt preferați, deoarece activitățile de muncă sunt foarte mecanizate
- Comunicarea în engleză, germană sau română este preferată
- Este preferat permisul de conducere categoria B

- Angajatorul oferă muncă din 15 octombrie 2019 până pe 15 iunie 2020 cu opțiunea de prelungire
- Munca este de aproximativ 40-60 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână, de luni până sâmbătă între orele 7 și 18
- Nu se lucrează duminică
- Angajatorul oferă locuințe, costurile angajaților sunt de 5,50 EUR, pe 1 zi inclusiv (energie electrică, gaz, apă, WiFi)
- Locuința se află într-o casă sau unități de locuit, care sunt complet mobilate și echipate (mașină de spălat, uscător, frigider, vase etc.).
Locuința are bucătărie, sufragerie, dormitoarele sunt de 1, 2 sau 3 persoane, baie, toaletă pentru uz comun cu alți angajați. Într-o
unitate de locuit, trăiește maximum 5 persoane.
- Asigurarea de sănătate este asigurată de angajator, costurile angajaților fiind de 21,14 EUR pe săptămână
- Salariul este în conformitate cu plata olandeză (CAO) pe oră brută de 9,94 EUR (21 ani sau mai mult)
- Cu o bună funcționare la locul de muncă, angajatorul asigură o creștere a salariilor

Compania noastră are o pepiniera de 60 de hectare și este situată pe pământul nisipos din estul Olandei. Cultivăm arbori și arbuști de bună calitate, care sunt exportați în toată Europa. Împreună cu echipa noastră de 20 de colegi, dezvoltăm o gamă largă de bulevarde perenă, ornamentale, forme de pom fructiferi, precum și conifere, arbuști ornamentali și plante solitare. Pepiniera noastră este foarte bine mecanizată pentru a efectua lucrările.
Vedeți mai multe informații pe site-ul nostru https://www.froweinexport.com/

Numărul anunțului5607