Locuri Munca

Lucrează într-o companie de ciuperci
Numele Companieimuchamp champignons bv
SectorPaddenstoelen/champignons
ProvinceNoord-Brabant
Orașboekel
Tipul de angajare
  • Vast
Descrierea postului

- Recoltarea ciupercilor
- sortarea ciupercilor
- cântărirea ciupercilor
- ciupercile sunt recoltate în camere cu aer condiționat prin intermediul unui lift electric

- candidații trebuie să fie motivați pentru a oferi o muncă bună
- din cauza activităților de muncă bună condiție fizică
- experiența în recoltarea ciupercilor nu este necesară, dar este preferată
- un angajat nu poate să se teamă de înălțimi

- contractul de muncă este de 1 an cu posibilitatea de prelungire
- munca este de 6 zile pe săptămână, inclusiv în zilele de duminică
- angajatul nu lucrează 1 zi pe săptămână
- angajatul lucrează în medie 45 de ore pe săptămână
- locuința este situată în cadrul companiei și este complet mobilată. Sunt dormitoare pentru 1 sau 2 persoane, baie, living, bucatarie si toaleta.
- costul locuinței este de 67,50 € pe săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă)
- Angajatorul oferă asigurări de sănătate, costul fiind de 90,60 € pe lună
- Plata pe ora bruta € 9,44-
- Angajatorul plătește bonusuri

Compania de ciuperci produce ciuperci albe care sunt colectate manual. Calitatea produsului este foarte importantă. Condițiile bune de lucru, munca sigură și sănătoasă sunt foarte importante în cultivarea ciupercilor.
Credem că este foarte important ca angajatul să poată funcționa bine și în siguranță. O atmosferă bună de lucru și o plăcere în muncă au prioritate.

Numărul anunțului5700