Locuri Munca

Lucrați cu lalele
Numele CompanieiFa P Crijns
SectorBloembollen
ProvinceNoord-Holland
Orașwieringerwerf
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Plantarea bulbilor de lalele în cutiile de plastic
- Muncă în picioare într-un mediu încălzit cu lumină de zi
- Recoltarea lalelelor

Calificări

- Candidatul trebuie să fie motivat să ofere o muncă bună
- Gata de lucru pentru cel puțin 8 săptămâni
- Mâini la îndemână sunt preferate
- Experiența de lucru cu lalele nu este necesară
- Este necesară limba engleză

- Angajatorul oferă locuri de muncă de la începutul lunii ianuarie până la sfârșitul lunii martie 2020, cu posibilitatea prelungirii
- Munca este de 6 zile pe săptămână, angajații lucrează între orele 07.00 și 17.00
- Nicio treabă duminică, ocazional numai când este necesar
- Asigurările de sănătate sunt aranjate de către Angajator în valoare de 23,73 € pe săptămână
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 60 €, - pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, WiFi)
Locuința este situată în cadrul companiei și este complet mobilată. Există camere duble. Împărțiți bucătăria, baia și toaleta cu alți angajați.
- Salariul este pe oră brut de 10,04 EUR

Compania de flori este o afacere de familie situată în provincia Noord-Holland, în Olanda. Crestem 15 hectare de lalele si iarna crestem 7 milioane de lalele.

Numărul anunțului5730