Angajat pentru decojirea bulbilor lalelelor. loc de muncă pentru vacanța de vară, o mare oportunitate pentru elevi!
Numele CompanieiFa P Crijns
SectorBloembollen
ProvinceNoord-Holland
Orașwieringerwerf
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Curățați becurile de lalele
- Activitățile de lucru se află pe linia de asamblare

Calificări

- Candidatul trebuie să fie motivat să ofere o muncă bună
- Mâini la îndemână sunt preferate
- Experiența de lucru cu lalele nu este necesară
- Este necesară limba engleză

Informații

- Contractul începe în iulie și este de 3 luni
- Este posibil să lucrați pentru o perioadă scurtă de vară!
- Munca este de aproximativ 40-45 de ore repartizate pe parcursul a 6 zile pe săptămână
- Asigurările de sănătate sunt aranjate de către Angajator în valoare de 21,14 € pe săptămână
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 60 €, - pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, WiFi)
Locuința este situată în cadrul companiei și este complet mobilată.
Housing is located within the company and it is completely furnished. Există camere duble. Împărțiți bucătăria, baia și toaleta cu alți angajați.
- Salariul se calculează în conformitate cu plata orară în Olanda (CAO) de 9,82 EUR ( 21 ani sau mai mult)

Compania de flori este o afacere de familie situată în provincia Noord-Holland, în Olanda. Crestem 15 hectare de lalele si iarna crestem 7 milioane de lalele.

Numărul anunțului5730