Locuri Munca

Tăierea pomilor fructiferi
Numele CompanieiJ.W. van Sprang
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceNoord-Brabant
OrașHeijningen
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- pomii fructiferi prunați cu o foarfecă manuală mică
- Copacii sunt de obicei tăiați din pământ
- Uneori, trebuie să folosiți o scară mică pentru a ajunge în vârful copacului
- Munca se află în condiții meteorologice diferite

- Candidații trebuie să fie motivați pentru a oferi o muncă bună
- Din cauza activităților de muncă bună condiție fizică
- Din cauza activităților de muncă este necesară înălțimea angajaților (minim 165 cm)
- Cunoașterea limbii în engleză sau germană este necesară
- Este preferată experiența de muncă în sectorul agricol

- Angajatorul oferă muncă sezonieră de la mijlocul lunii ianuarie până la jumătatea lunii martie 2020.
- Munca este de aproximativ 40-45 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână
- În funcție de vreme și de lumina zilei, munca începe de la 08:30 până la 16:30 sau de la 08:00 până la 17:30
- Nici o lucrare nu se face duminica
- Angajatorul oferă locuințe, costul este de 70,00 EUR pentru angajat - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, internet)
- Cazare se află într-o casă de vacanță la camping (vezi site-ul web www.bovensluis.nl ). Casa este complet mobilată și are o bucătărie, living, 3 dormitoare, baie, toaletă pentru uz comun. Casa trebuie împărțită cu 4 angajați. Luați-vă cu voi propria lenjerie de pat și prosop.
- Angajatorul a organizat transport gratuit pentru a lucra
- Asigurare medicala platita de angajator: 23,73 euro/saptamina
- Salariul este conform Olandei (CAO), plata pe oră brute de 10,05 EUR

Compania are 14 de hectare de mere și pere și este situată în Olanda.
Compania are 8 angajați doar pentru muncă sezonieră, există o atmosferă bună la locul de muncă.

Numărul anunțului6020