Locuri Munca

Producție mere și pere angajați
Numele CompanieiFruit NL B.V.
SectorHard fruit (appels/peren)
ProvinceGelderland
OrașOmmeren
Descrierea postului

Activitățile de la Fruit NL constau în:
• Sortarea și ambalarea fructelor în tava, punga, cutia, lada sau alt recipient dorit. Cerințele de calitate sunt luate în considerare
• Selectarea calității fructelor nesortizate. O calitate bună poate fi sortată, fructele cu anomalii se referă la defecțiuni industriale
• Menținerea curatului locului de muncă

Calificări

• Candidatul este organizat și ordonat
• Candidatul este motivat și este flexibil
• Experiența de muncă este un avantaj, nu o cerință. Aceasta se referă la sortarea / culesul fructelor tari (mere și pere)
• Aptitudini lingvistice: poloneză, engleză sau română

• Perioada de lucru a contractului este variabilă de până la 1 an în vederea prelungirii contractului
• Munca este de la 6.30 am la 17.00, aproximativ 42 de ore pe săptămână. Nicio treabă duminică
• Locuința este o casă cu dormitor (comun sau privat), bucătărie, baie, complet mobilată. Costurile sunt pentru 80 EUR angajat, inclusiv energie electrică, gaz, apă.
• Asigurarea de sănătate este asigurată de angajator, costurile fiind pentru angajat 3,02 € pe zi
• Salariul este potrivit olandezilor (CAO), plata pe oră brută de 9,94 EUR la vârsta de 22 de ani

Fruit NL, cu sediul în Ommeren, este producător și procesator de mere și pere pentru piața internă și internațională. Împreună cu 50 de colegi, sortăm și ambalăm fructe de top gustoase și suculente în fiecare zi. Fruit NL acordă o mare importanță calității, inovației și siguranței alimentare în activitățile sale zilnice. Suntem un furnizor flexibil și de încredere de peste 100 de ani, de care suntem mândri. Fruit NL consideră importantă o atmosferă de lucru sănătoasă și sigură.

Numărul anunțului6130