Locuri Munca

Muncă la fermă recoltarea legumelor
Numele CompanieiDe Watertuin
SectorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
ProvinceNoord-Brabant
OrașGroeningen
Descrierea postului

- Această meserie include diferite lucrări în teren și în depozite
- Dimineața munca este de cele mai multe ori recoltarea legumelor:
sparanghel, morcovi, varza Beijing, kohlrabi, dovlecel, praz, dovleac, de asemenea, ambalarea și pregătirea legumelor pentru expediere.
- După-amiaza sunt adesea folosite pentru plantarea pe câmp, precum și pentru lucrările de îngrijire, de buruieni, de udare a culturilor.

Calificări

- Candidații trebuie să fie motivați să ofere o muncă bună
- Este nevoie de dorința de a învăța
- Este preferată experiența de lucru cu recoltarea legumelor
- Limba engleză sau germană este preferată

- Durata contractului este de la 15 aprilie până la sfârșitul lunii iunie și din iunie până la sfârșitul lunii octombrie 2020
- Munca este de aproximativ 40-50 de ore răspândită în 6 zile pe săptămână
- De luni până vineri, lucrările încep de la 7 dimineața până la ora 17:00, cu pauză: între 9 și 9.30 și 12-13.00. Sâmbătă munca este până la 15:00
- Lucrați duminica - ocazional și numai când este nevoie
- Asigurarea de sănătate este asigurată de Angajator, costurile pentru angajat fiind de 25,76 EUR pe săptămână
- Costurile pentru locuință pentru angajat sunt de 51,24 EUR- pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, wifi)
- Angajatorul oferă locuințe la fermă, sunt continente vii sau rulote complet mobilate. Există 1 sau 2 camere de pat.
- Baia, toaleta, bucătăria și mașina de spălat, frigiderul trebuie împărtășit cu alți angajați.
- Salariul este potrivit olandezilor (CAO). Plată pe oră brută 10,05 €- (vârsta de 21 ani sau mai mult)
- Este posibil să închiriați o bicicletă gratuit de la angajator (depozit de închiriere)

În ferma noastră organică și dinamică cultivăm multe tipuri de legume sparanghel, morcovi, varză de la Beijing, kohlrabi, dovlecel, praz și dovleac în câmp. Compania este situată în Provincie Noord-Brabant din Olanda. Compania noastră angajează 10-12 muncitori pescărești.

Numărul anunțului6531